ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ជើញចូលរួម ជួបសំណេះសំណាល ជាមួយសមាជិក ក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ទាំង៨ ក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ
Wed,10 January 2024 (Time 10:10 AM)
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ជើញចូលរួមជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ ជាមួយសមាជិកក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ទាំង៨ ក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ
រាជធានីភ្នំពេញ៖នៅថ្ងៃអង្គារ ១៣រោច ខែមិគសិរ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ព.ស២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៩ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា និងជាប្រធាន​ក្រុមការងារគណបក្សចុះជួយមូលដ្នានខណ្ឌមានជ័យ បានអញ្ជើញចូលរួមជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ ជាមួយសមាជិក សមាជិកាគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ចំនួន៦៦រូប ក្នុងតំណែងជាសមាជិកក្រុមប្រឹក្សាសង្កាត់ទាំង៨ ក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានរាជធានីភ្នំពេញ ។