ឯកឧត្ដម ហួត ឈាងអន អនុប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង ជួយឃុំមេសរប្រចាន់ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សេចក្តីថ្លែងការណ៍របស់ គ.ជ.ប និងសេចក្តីប្រកាសព័ត៌មាន របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ ដល់ក្រុមប្រឹក្សាឃុំមេសរប្រចាន់
Sat,17 February 2024 (Time 11:20 AM)
ឯកឧត្ដម ហួត ឈាងអន អនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង ជួយឃុំមេសរប្រចាន់ បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយសេចក្តីថ្លែងការណ៍របស់ គ.ជ.ប និងសេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានរបស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ ដល់ក្រុមប្រឹក្សាឃុំមេសរប្រចាន់
នៅព្រឹកថ្ងៃសៅរ៍ ៨កើត ខែមាឃ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៧ ខែកុម្ភ: ឆ្នាំ២០២៤ នេះ ឯកឧត្ដម ហួត ឈាងអន សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាអនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង ជួយឃុំមេសរប្រចាន់ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយសេចក្តីថ្លែងការណ៍លេខ ០០២ គជប របស់ក្រុមប្រតិកម្មព័ត៌មានរបស់គណៈកម្មាធិការជាតិរៀបចំការបោះឆ្នោត ចុះថ្ងៃទី១៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ និងសេចក្តីប្រកាសព័ត៌មានលេខ ០០៤ សប្រក របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ ចុះថ្ងៃទី១៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ ដល់ក្រុមប្រឹក្សាឃុំមេសរប្រចាន់ ស្រុកពារាំង ដែលជាអង្គបោះឆ្នោតជ្រើសតាំងសមាជិកព្រឹទ្ធសភា។ កិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយបានប្រព្រឹត្តទៅនៅស្នាក់ការគណបក្សឃុំមេសរប្រចាន់ ស្រុកពារាំង ខេត្តព្រៃវែង ៕