ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ អនុប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកកញ្ជ្រៀច បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីចែកអំណោយ របស់ក្រុមហ៊ុន Love Riya Co.Ltd ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋ ចំនួន ២០០គ្រួសារ និងសិស្សានុសិស្ស នៅក្នុងស្រុកកញ្ច្រៀច
Sat,17 February 2024 (Time 11:06 AM)
ពិធីចែកអំណោយ របស់ក្រុមហ៊ុន Love Riya Co.Ltd តាមរយៈក្រុមការងារគណបក្សចុះ មូលដ្ឋានស្រុកកញ្ជ្រៀច ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ អនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកកញ្ជ្រៀច
ស្រុកកញ្ច្រៀច៖នៅព្រឹកថ្ងៃសៅរ៍ ៨កើត ខែមាឃ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៧ ខែកុម្ភ: ឆ្នាំ២០២៤ នេះ ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជានិងជាអនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាចុះមូលដ្ឋានស្រុកកញ្ជ្រៀចតំណាងដ៍ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម ស ថេត សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍គណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកកញ្ជ្រៀច និងស្រុកកំចាយមារ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធីចែកអំណោយរបស់ក្រុមហ៊ុន Love Riya Co.Ltd ជូនដល់ប្រជាពលរដ្ឋខ្វះខាត ចំនួន ២០០គ្រួសារ និងសិស្សានុសិស្ស ចំនួន ២០០នាក់ មកទាំង៨ឃុំ ក្នុងស្រុកកញ្ច្រៀច ខេត្តព្រៃវែង ។
តាមរបាយការណ៍ស្វាគមន៏ របស់លោកប្រធានបក្សស្រុក (លោក សយ សុត) មានប្រសាសន៍ចូលរួមរបស់ នាយិកាក្រុមហ៊ុន Love Riya Co.Ltd និងប្រសាសន៍ថ្លែងសំណេះសំណាលសាកសួរសុខទុក្ខ និងផ្តាំផ្ញើ របស់ ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ អនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកកញ្ជ្រៀច ។ ក្នុងពិធីនេះដែរមានការចូលរួមចំនួនសរុប ៤២០នាក់ ដែលក្នុងនោះមានគណបក្សស្រុក ១២នាក់ លោកមេឃុំ ៨នាក់ ប្រជាពលរដ្ឋជួបការខ្វះខាត ចំនួន ២០០នាក់ និងសិស្សានុសិស្ស ចំនួន២០០ នាក់ ស្ថិតនៅស្នាក់ការគណបក្សស្រុកកញ្ជ្រៀច ខេត្តព្រៃវែង ។