ឯកឧត្តម ប៉ុល រតនា ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់ជាតិ ចុះជួយមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច បានអញ្ចើញចូលរួម ជាគណៈអធិបតី ក្នុងពិធីប្រកាស សមាសភាពក្រុមការងារ គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ចុះមូលដ្នាន ឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច
Sun,04 February 2024 (Time 04:31 PM)
ឯកឧត្តម ប៉ុល រតនា ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់ជាតិចុះជួយមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច បានអញ្ចើញចូលរួមជាគណៈអធិបតីក្នុងពិធីប្រកាសសមាសភាពក្រុមការងារគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាចុះមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច
នារសៀលថ្ងៃអាទិត្យ ១០រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនិងថ្ងៃ៤ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ នេះ ឯកឧត្តម ប៉ុល រតនា ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់ជាតិចុះជួយមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច បានអញ្ចើញចូលរួមជាគណៈអធិបតីក្នុងពិធីប្រកាសសមាសភាពក្រុមការងារគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាចុះមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម គឹម វឌ្ឍនសោភ័ណ អនុប្រធានទី១ ក្រុមការងារគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាចុះមូលដ្នានស្រុកកញ្ច្រៀច ខេត្តព្រៃវែង ។ ដោយមានការចូលរួមពី ឯកឧត្តម លោក លោកស្រី ជាក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល និងសមាជិកសមាជិកបក្សស្រុក ឃុំ ភូមិ ជាច្រើននាក់ទៀត ។
ក្នុងពិធីនេះដែរ ឯកឧត្តម ប៉ុល រតនា និងក្រុមការងារគណបក្សចុះជួយមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល បាននាំយកអំពូលភ្លើង សឡា ចំនួន ២០០អំពូល ជាអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ ឯកឧត្តម ស ថេត សមាជិកអចិន្រ្តៃយ៍គណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាចុះជួយមូលដ្នានស្រុកកញ្ច្រៀច និងស្រុកកំចាយមារ ប្រគល់ជូនសមាជិកសមាជិកបក្សឃុំ ភូមិផងដែរ ស្ថិតនៅទីស្នាក់ការបក្សឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច ខេត្តព្រៃវែង ។