លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីបិទវគ្គបំប៉នជំនាញស្រាវជ្រាវបង្រ្កាបបទល្មើសជំនាន់ទី២ និងប្រគល់វិញ្ញាបនបត្របញ្ជប់ការសិក្សាជូនមន្រ្តីនគរបាលជាតិ ================នៅព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ១៥រោច ខែផល្គុន ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៤ លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីបិទវគ្គបំប៉នជំនាញស្រាវជ្រាវបង្រ្កាបបទល្មើសជំនាន់ទី២ និងប្រគល់វិញ្ញាបនបត្របញ្ជប់ការសិក្សាជូនមន្រ្តីនគរបាលជាតិ នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក មួង សុធា អគ្គស្នងការរង តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ និង ឯកឧត្តម ខ្លូត ចិន្តា អភិបាលរងខេត្ត តំណាងឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ស្ថិតនៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម ។ពិធីនេះក៏មានការអញ្ជើញចូលរួមពី ឧត្តមសេនីយ៍ វរសេនីយ៍ ប្រតិភូអមដំណើរ លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម លោក-លោ ស្នងការរង នាយការិយាល័យជំនាញ លោកអធិការនគរបាលស្រុក/ក្រុង និងសិក្ខាកាមចំនួន ១០០នាក់ ។បន្ទាប់មក ឯកឧត្តម ប្រធានគណ:អធិបតី ក៏បានអញ្ជើញចុះត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពក្នុងអង្គភាពស្នងការដ្ឋាន ផងដែរ ៕