ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារបង្ការ ទប់ស្កាត់ បង្ក្រាបក្មេងទំនើង ក្នុងភូមិសាស្ត្ររាជធានីភ្នំពេញ
Wed,22 May 2024 (Time 09:16 PM)
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការងារបង្ការ ទប់ស្កាត់ បង្ក្រាបក្មេងទំនើង ក្នុងភូមិសាស្ត្ររាជធានីភ្នំពេញ
រាជធានីភ្នំពេញ៖នៅរសៀលថ្ងៃពុធ ១៥កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព.ស.២៥៦៧ ត្រូវនឹង ថ្ងៃទី២២ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ និងជាស្នងការនគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការងារបង្ការ ទប់ស្កាត់ បង្ក្រាបក្មេងទំនើង ក្នុងភូមិសាស្ត្ររាជធានីភ្នំពេញ ។ ដោយមានការអញ្ជើញចូលរួមពីលោកស្នងការរង ផែនការងារធនធានមនុស្ស លោកស្នងការរង ផែនការងារនគរបាលព្រហ្មទណ្ឌ លោកស្នងការរង ដឹកនាំការិយាល័យ លោកនាយការិយាល័យជំនាញ លោកអធិការនគរបាលខណ្ឌទាំង១៤ និងមន្ត្រីពាក់ព័ន្ធមួយចំនួនទៀតផងដែរ៕