ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី សំណេះសំណាលជាមួយ ថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្ត្រីរាជការ នៃមន្ទីរព័ត៌មានរាជធានីភ្នំពេញ
Tue,11 June 2024 (Time 08:44 AM)
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្ត្រីរាជការ នៃមន្ទីរព័ត៌មានរាជធានីភ្នំពេញ
នារសៀលថ្ងៃទី១០ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមជាតំណាងឯកឧត្តម ឃួង ស្រេង អភិបាលនៃគណៈអភិបាលរាជធានីភ្នំពេញ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្ត្រីរាជការ នៃមន្ទីរព័ត៌មានរាជធានីភ្នំពេញ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម នេត្រ ភក្ត្រា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងព័ត៌មាន នៅមន្ទីរព័ត៌មានរាជធានីភ្នំពេញ។
ឆ្លៀតក្នុងឱកាសនេះឯកឧត្តម កើត ឆែ បានថ្លែងនូវការកោតសរសើរ និងវាយតម្លៃខ្ពស់ចំពោះថ្នាក់ដឹកនាំ និងមន្ត្រីរាជការ នៃមន្ទីរព័ត៌មានរាជធានីភ្នំពេញ ដែលបានខិតខំបំពេញការងារជាសេនាធិការជូនរដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញ និងក្រសួងព័ត៌មាន លើវិស័យព័ត៌មាន និងបានផ្តាំផ្ញើឱ្យបន្តប្រឹងប្រែងបំពេញការងារ ពិសេសសម្របខ្លួនទៅក្នុងបរិវត្តកម្មឌីជីថល ព្រមទាំងត្រូវត្រងត្រាប់នូវអនុសាសន៍ណែនាំរបស់ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងព័ត៌មាន ក្នុងន័យពង្រឹងសមត្ថភាព និងគុណភាពលើការបំពេញការងារ ប្រកបដោយស្មារតីបុរេសកម្ម និងទទួលខុសត្រូវខ្ពស់៕