លោក ប៉ុល កក្ដដា ប្រធានក្រុមការងារយុវជន ចុះជួយមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលសកម្មភាពការងារប្រចាំខែមិថុនា និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ស៊ាង ធារិទ្ធ==================នៅថ្ងៃសៅរ៍ ១រោច ខែជេស្ឋ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២២ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ លោក ប៉ុល កក្ដដា ប្រធានក្រុមការងារយុវជនចុះជួយមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល និង លោក ឡាយ ងាបឈួង អនុប្រធានទី១ ក្រុមកាងារយុវជនចុះជួយមូលដ្នានឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលសកម្មភាពការងារប្រចាំខែមិថុនា និងលើកទិសដៅអនុវត្តបន្ត ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ស៊ាង ធារិទ្ធ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាលនិងជាអនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុក ទទួលជួយការងារយុវជន។ កិច្ចប្រជុំនេះបានប្រព្រឹទ្ធទៅនៅស្នាក់ការគណបក្សឃុំចុងអំពិល ស្រុកកញ្ច្រៀច ខេត្តព្រៃវែង ។ ជាកិច្ចចាប់ផ្ដើម ឯកឧត្តម ស៊ាង ធារិទ្ធ ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុក ទទួលជួយការងារយុវជន បានមានប្រសាសន៍បើកកិច្ចប្រជុំ ។ បន្ទាប់មក ឯកឧត្តម យ៉ាំ ស៊ីងម៉ៅ ប្រធានក្រុមការងារយុវជន នៃក្រុមកាងារគណបក្សស្រុកកញ្ជ្រៀច បានអានរបាយការណ៍សង្ខេប។ បន្ទាប់ពីការពិភាក្សាគ្នាយ៉ាងផុសផុល ឯកឧត្តមប្រធានអង្គប្រជុំបានមានប្រសាន៍បូកសរុប និងមតិផ្ដាំផ្ញើបន្ថែមទៀតសម្រាប់យកទៅអនុវត្តការងារនាពេលខាងមុខ។ក្រោយពីចប់កិច្ចប្រជុំ ឯកឧត្តមប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុក ទទួលជួយការងារយុវជន និងឯកឧត្តមប្រធានក្រុមការងារយុវជនស្រុក ប្រគល់សារុងចំនួន ៣.០០០ ជូនគណបក្សឃុំទាំង៨ សម្រាប់ការចុះធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព។