ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរ សម្ដេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ទៅគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ង្វៀន ហ៊្វូចុង អគ្គលេខាធិការបក្ស នៃគណបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាម នៅស្ថានទូតវៀតណាម
Thu,25 July 2024 (Time 11:55 AM)
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរសម្ដេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ទៅគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ង្វៀន ហ៊្វូចុង អគ្គលេខាធិការបក្ស នៃគណបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាម នៅស្ថានទូតវៀតណាម
នៅព្រឹកថ្ងៃទី២៥ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស សមាជិកគណៈកម្មាធិការអចិន្ត្រៃយ៍ នៃរដ្ឋសភា និងជាប្រធានគណៈកម្មការអប់រំ យុវជនកីឡា ធម្មការ សាសនា វប្បធម៌ វិចិត្រសិល្បៈ និងទេសចរណ៍ បានអញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរសម្ដេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ដឹកនាំគណៈកម្មាធិការអចិន្ត្រៃយ៍ នៃរដ្ឋសភា ទៅគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ង្វៀន ហ៊្វូចុង អគ្គលេខាធិការបក្ស នៃគណបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាម នៅស្ថានទូតនៃសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម ប្រចាំនៅព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា។
សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី បានសម្តែងនូវសមានទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំយ៉ាងជ្រាលជ្រៅបំផុត ចំពោះមរណភាពរបស់​ ឯកឧត្តម ង្វៀន ហ៊្វូចុង អគ្គលេខាធិការបក្ស នៃគណបក្សកុម្មុយនីស្តវៀតណាម។