ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ជាមួយក្រុមហ៊ុន The Gentry Hub ក្នុងការធ្វើបទបង្ហាញ អំពីគម្រោង ស្រមៃឡើងវិញទីក្រុងភ្នំពេញ
Fri,06 September 2024 (Time 07:22 AM)
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជាមួយក្រុមហ៊ុន The Gentry Hub ក្នុងការធ្វើបទបង្ហាញ អំពីគម្រោង ស្រមៃឡើងវិញទីក្រុងភ្នំពេញ
នាទីស្តីការក្រសួង៖នៅថ្ងៃទី៤ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជាមួយក្រុមហ៊ុន The Gentry Hub ក្នុងការធ្វើបទបង្ហាញ អំពីគម្រោង “ស្រមៃឡើងវិញទីក្រុងភ្នំពេញ ” ។
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ ចាត់ទុកសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា គណៈស្ថាបត្យករ និងThe Gentry Hub ជាដៃគូដ៏សំខាន់លើកិច្ចការអប់រំផ្សព្វផ្សាយអំពីស្ថាបត្យកម្មសហសម័យកម្ពុជា ដែលយើងមិនត្រឹមតែផ្ដោតលើស្ថាបត្យកម្មប៉ុណ្ណោះទេ តែក៏គិតគូរជាចាំបាច់ដល់វប្បធម៌ សិល្បៈ អរិយធម៌ ទំនៀមទម្លាប់ ប្រពៃណី និងភាពរស់រានមានជីវិតរបស់អគារ។