លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ និងជាប្រធានសមាគមអតីតយុទ្ធជន និងនិវត្តជនកម្ពុជាស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការងារសមាគមអតីតយុទ្ធជន និងនិវត្តជនកម្ពុជា នៅសាលប្រជុំខេត្តកំពង់ចាម================នាព្រឹកថ្ងៃពុធ ៥កើត ខែបុស្ស ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស. ២៥៦៩ ត្រូវនឹង ថ្ងៃទី២៤ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាល នៃគណៈអភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ និងជាប្រធានសមាគមអតីតយុទ្ធជន និងនិវត្តជនកម្ពុជាស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងចំកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការងារសមាគមអតីតយុទ្ធជន និងនិវត្តជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្ត និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការ អ.ន.ក ខេត្តកំពង់ចាម។ នៅសាលប្រជុំ អ.ន.ក ខេត្តកំពង់ចាម។កិច្ចប្រជុំនេះ បានត្រួតពិនិត្យលើការអនុវត្តការងារនាពេលកន្លងមក និងត្រូវរៀបចំ ការងារសម្របសម្រួលប្រព័ន្ធទំនាក់ទំនង និងការរៀបចំរចនាសម្ព័ន្ធក្រុមការងារលេខាធិការដ្ឋានថ្នាក់ខេត្ត និងក្រុង-ស្រុក ទាំង១០ ព្រមទាំងការបង្កើតក្រុមលេខា ជំនួយដល់ការងារសមាគម ក្នុងគោលបំណង និងទិសដៅ ឆ្លើយតបការងារចំពោះមុខ និងការបន្ដនិរន្តរភាពការងារឱ្យកាន់តែល្អប្រសើរ ។ក្នុងកិច្ចប្រជុំនេះក៏មានការអញ្ជើញចូលរួមពី ឯកឧត្តម លោក លោកស្រីអនុប្រធាន សមាជិក សមាជិកា សមាគមខេត្ត ព្រមទាំងមន្ទីរអង្គភាពជុំវិញខេត្ត និងក្រុមការងារពាក់ព័ន្ធថ្នាក់ខេត្ត និងក្រុង-ស្រុក ទាំង១០ ផងដែរ ៕