លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី មិទ្ទិញអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៤៧ ទិវាកំណើតរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា (២ ធ្នូ ១៩៧៨ - ២ ធ្នូ ២០២៥)ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម លូ គីមឈន់
Tue,02 December 2025 (Time 07:31 AM)
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីមិទ្ទិញអបអរសាទរខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៤៧ ទិវាកំណើតរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា (២ ធ្នូ ១៩៧៨ - ២ ធ្នូ ២០២៥) ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម លូ គីមឈន់
ស្រុកស្រីសន្ធរ៖នារសៀលថ្ងៃចន្ទ ១១កើត ខែមិគសិរ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលនៃគណៈអភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីមិទ្ទិញអបអរសាទរខួបអនុស្សាវរីយ៍ លើកទី៤៧ ទិវាកំណើតរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា (២ ធ្នូ ១៩៧៨ - ២ ធ្នូ ២០២៥) ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ​។ ស្ថិតនៅក្នុងបរិវេណសាលាស្រុកស្រីសន្ធរ ខេត្តកំពង់ចាម។
ដោយ​មាន​ការ​ចូលរួម​ពី​​ឯកឧត្តមអនុប្រធានក្រុមការងារចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ ឯកឧត្តម ឃន​ ប្រុស អភិបាលរងខេត្តកំពង់ចាម តំណាងឯកឧត្ដម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកំពង់ចាម, ប្រធានក្រុមការងារចុះមូលដ្ឋានឃុំទាំង១៤, គណៈកម្មាធិការ រណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍមាតុភូមិកម្ពុជា ស្រុក-ឃុំ-ភូមិ, នាយក-នាយិកា ៥៤សាលាទូទាំងស្រុក និងយុវជនផងដែរ។