ប្រធានយុវជនគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាឃុំស្នឹង ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ ក្នុងឱកាសឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៦
Wed,31 December 2025 (Time 07:36 PM)
សារលិខិតជូនពរ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ ក្នុងឱកាសឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៦
ក្នុងនាមថ្នាក់ដឹកនាំយុវជនគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាឃុំស្នឹង សូមគោរពជូនពរ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ ខេត្តបាត់ដំបង ក្នុងឱកាសពីបុណ្យឆ្នាំថ្មីឆ្នាំសកល២០២៦ សូមគោរពជូនពរ ឯកឧត្តម ទទួលបាននូវសុខភាពល្អ បរិបូរណ៍ អាយុយឺនយូរ កម្លាំងខ្លាំងក្លា ប្រាជ្ញាឈ្លាសវៃ ដើម្បីចូលរួមចំណែកអភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជាឲ្យកាន់តែរីកចម្រើនជឿនលឿនទៅមុខជានិរន្តរ៍ ។
សូមបួងសួងដល់វត្ថុស័ក្តិសិទ្ធិក្នុងលោក តាមជួយបីបាច់ថែរក្សា ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងបុត្រាបុត្រី សូមជួបតែសុភមង្គល និងវិបុលសុខ គ្រប់ពេលវេលា ។