លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំស្តីពីការពង្រឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការជាមួយអង្គការ មិនមែនរដ្ឋាភិបាលជាតិអន្តរជាតិ ដើម្បីប្រយុទ្ធប្រឆាំងអំពើជួញដូរមនុស្ស ប្រចាំត្រីមាសទី៤ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី ==============(ភ្នំពេញ)៖នារសៀលថ្ងៃសុក្រ ១៥កើត ខែមិគសិរ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៥ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំស្តីពីការពង្រឹងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការជាមួយអង្គការ មិនមែនរដ្ឋាភិបាលជាតិអន្តរជាតិ ដើម្បីប្រយុទ្ធប្រឆាំងអំពើ ជួញដូរមនុស្ស ប្រចាំត្រីមាសទី៤ ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី អគ្គស្នងការរង នគរបាលជាតិ និងជាតំណាងអគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ នៅសាលប្រជុំអគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ។ ដោយមានការចូលរួមពី ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក កែម សារិន អគ្គនាយករង នៃអគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក សែម ស៊ុនតារា អនុប្រធានសេនាធិកាដ្ឋាន លោកស្រីឧត្តមសេនីយ៍ទោ ស៊ុន ច័ន្ទភួងម៉ាឡា អនុប្រធាននាយកដ្ឋានកណ្តាលសន្តិសុខ លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រីតាន់ វណ្ណារិទ្ធ អនុប្រធានកណ្តាលនគរបាលយុត្តិធម៌ លោក លោកស្រីឧត្តមសេនីយ៍ វរសេនីយ៍ អនុប្រធាននាយកដ្ឋាន នាយការិយាល័យ លោកស្រី តំណាងអង្គការមិនមែនរដ្ឋាភិបាលជាតិ-អន្តរជាតិ ប្រធាន និងអនុប្រធាននាយកដ្ឋាន និងអង្កការដៃគូរ ចំនួន ៨៧រូប ។