លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានដឹកនាំក្រុមការងារស្រុក សហការជាមួយក្រុមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្ត ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី ចុះពិនិត្យនិងផ្ដល់ថ្នាំពេទ្យ ជូនប្រជាពលរដ្ឋតាមខ្នងផ្ទះ នៅក្នុងឃុំសំពង់ជ័យ ស្រុកជើងព្រៃ
Mon,03 February 2025 (Time 02:16 PM)
អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានដឹកនាំក្រុមការងារស្រុក សហការជាមួយក្រុមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្តឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី ចុះពិនិត្យនិងផ្ដល់ថ្នាំពេទ្យជូនប្រជាពលរដ្ឋតាមខ្នងផ្ទះ នៅក្នុងឃុំសំពង់ជ័យ ស្រុកជើងព្រៃ
ខេត្តកំពង់ចាម៖នៅព្រឹកថ្ងៃចន្ទ ៦កើត ខែមាឃ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធស័ករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ លោក ឆាយ វ៉ាន់ស៊ី ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាស្រុក និងលោក ស៊ីម គង់ អភិបាលនៃគណៈអភិបាលស្រុក បានដឹកនាំក្រុមការងារស្រុក សហការជាមួយក្រុមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្តឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី ដឹកនាំដោយលោកវេជ្ជបណ្ឌិត ជឹម គឹមស្រួន អនុប្រធានការិយាល័យសុខាភិបាលស្រុកប្រតិបត្តិ និងលោកវេជ្ជបណ្ឌិត លុយ សែន ប្រធានមន្ទីរពេទ្យបង្អែកស្រុក ចុះពិនិត្យ និងផ្ដល់ថ្នាំពេទ្យជូនប្រជាពលរដ្ឋតាមខ្នងផ្ទះ នៅក្នុងភូមិកកោះ ឃុំសំពងជ័យ ស្រុកជើងព្រៃ ដោយពេញ ១ព្រឹក ក្រុមការងារបានពិនិត្យ និងផ្ដល់ថ្នាំពេទ្យជូនប្រជាពលរដ្ឋបានចំនួន ២១៨ នាក់ ស្រី ១៣៥ នាក់។