នាយិកាសាលាបឋមសិក្សាឈើទាល និងលោកគ្រូ អ្នកគ្រូ សូមគោរពថ្លែងអំណរគុណដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដល់ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានជូន Laptop មួយគ្រឿងដល់សាលាទុកប្រើប្រាស់ ក្នុងទីចាត់ការ
Fri,07 February 2025 (Time 03:03 PM)
នាយិកាសាលាបឋមសិក្សាឈើទាល និងលោកគ្រូ អ្នកគ្រូ សូមគោរពថ្លែងអំណរគុណដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ដល់ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានជូន Laptop មួយគ្រឿងដល់សាលាទុកប្រើប្រាស់ក្នុងទីចាត់ការ
ស្រុកបាណន់៖នៅព្រឹកថ្ងៃសុក្រ ១០កើតខែមាឃ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែ កុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ នាយិកាសាលាបឋមសិក្សាឈើទាល និងលោកគ្រូ អ្នកគ្រូ សូមគោរពថ្លែងអំណរគុណដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ដល់ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ ខេត្តបាត់ដំបង បានអញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាលសាកសួរសុខទុក្ខ និងជូន Laptop មួយគ្រឿងដល់សាលាបឋមសិក្សាឈើទាល ទុកប្រើប្រាស់ក្នុងទីចាត់ការ។
ក្នុងឱកាសនោះដែរនាយិកាសាលាបឋមសិក្សាឈើទាល និងលោកគ្រូ អ្នកគ្រូ សូមគោរពជូនពរ ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល និងលោកជំទាវ មានសុខភាពល្អបរិបូរណ៌ កម្លាំងពលំ មាំមួន ប្រាជ្ញាឈ្លាសវៃ អាយុយឺនយូរ ដើមុបីចូលរួមចំណែកកសាងអភិវឌ្ឍន៍ប្រទេសជាតិឱ្យកាន់តែរីកចម្រើន រុងរឿងថែមទៀត។សូមជួបប្រទះតែសេចក្តីសុខ សុភមង្គល និងប្រកបដោយ ពុទ្ធពរ៤ប្រការគឺ អាយុ វណ្ណៈ សុខៈ ពលៈ កុំបីឃ្លៀងឃ្លាតឡើយ។