លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីវឌ្ឍនភាពការងារ របស់នាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ
Sat,01 March 2025 (Time 07:55 AM)
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ អញ្ចើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយស្តីពីវឌ្ឍនភាពការងារ របស់នាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ
រាជធានីភ្នំពេញ ៖ នារសៀលថ្ងៃទី២៧ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ នេះ លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយស្តីពីវឌ្ឍនភាពការងារតាមបណ្តាការិយាល័យជំនាញទាំង៦។
កិច្ចប្រជុំបានពិភាក្សាល្អិតល្អន់ រួមជាមួយនឹងការតាមដានយ៉ាងយកចិត្តទុកដាក់លើបញ្ហាប្រឈម និងដំណោះស្រាយបញ្ហានាពេលកន្លងមក ដោយមានការចូលរួមពីលោក-លោកស្រី អនុប្រធាននាយកដ្ឋាន នាយការិយាល័យជំនាញទាំង៦ និងមន្ត្រីសំខាន់ៗដែលពាក់ព័ន្ធ នៅសាលប្រជុំរបស់នាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ ទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ៕