ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញចូលរួមពិធីសន្និបាត បូកសរុបលទ្ធផលការងារ គណៈកម្មាធិការ គណបក្សខេត្តបាត់ដំបង និងផ្សព្វផ្សាយលទ្ធផល នៃសន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥
Sat,01 March 2025 (Time 09:47 AM)
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល អញ្ចើញចូលរួមពិធីសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារ គណៈកម្មាធិការគណបក្សខេត្តបាត់ដំបង និងផ្សព្វផ្សាយលទ្ធផលនៃសន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្តាលលើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥
នាព្រឹកថ្ងៃសៅរ៍ ៣កើត ខែផល្គុន ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព.ស.២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាលគណបក្សប្រជាជន និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្នានស្រុកបាណន់ ខេត្តបាត់ដំបង បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារគណៈកម្មាធិការគណបក្សខេត្តបាត់ដំបង ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារគណបក្ស ឆាំ្ន២០២៥ និងផ្សព្វផ្សាយលទ្ធផលនៃសន្និបាតគណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាចុះមូលដ្ឋានខេត្តបាត់ដំបង។ពិធីសន្តិបាតនេះបានប្រព្រឹត្តទៅនៅក្រុងបាត់ដំបង ខេត្តបាត់ដំបង។