លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំសហព្រំប្រទល់ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ ដើម្បីពង្រឹងវិធានការ បង្ក្រាប និងទប់ស្កាត់ បទល្មើសគ្រប់ប្រភេទក្នុងភូមិសាស្ត្រ នៅព្រឹកថ្ងៃទី១៣ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៥នេះ លោកឧត្ដមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងមានការអញ្ជើញចូលរួមពីលោក យី វណ្ណ: អភិបាល នៃគណ:អភិបាលស្រុកកោះសូទិន បានដឹកនាំកិច្ចប្រជុំសហព្រំរប្រទល់ រវាងខេត្ត និងខេត្ត ស្រុក និងស្រុក ឃុំ និងឃុំ ជាប់ព្រំប្រទល់ប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំ អធិការដ្ឋាននគរបាលស្រុកកោះសូទិន ។ ក្នុងកិច្ចប្រជុំនេះ លោកឧត្តមសេនីយ៍ស្នងការ ក៏បានលើកយកបទពិសោធន៍ល្អៗ ដែលបានអនុវត្ត ហើយទទួលលទ្ធផលនាពេលកន្លែងមក និងបន្តខិតខំប្រើវិធានការក្ដៅ ក្នុងការបង្ការ និងបង្ក្រាបរាល់សកម្មភាពបទល្មើស ដើម្បីធានាបាននូវការរក្សាសន្តិសុខ សុវត្ថិភាព និងសណ្តាប់ធ្នាប់សាធារណៈ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ រវាងសហព្រំប្រទល់ខេត្តទាំង៣ ឱ្យបានល្អប្រសើរ ។ដោយកិច្ចប្រជុំនេះ មានការអញ្ជេីញចូលរួមពីលោក ស្នងការរងទទួលផែនការងារនគរបាលព្រហ្មទណ្ឌ នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម,ខេត្តត្បូងឃ្មុំ និងខេត្តព្រៃវែង លោក អនុផែនការងារនគរបាលព្រហ្មទណ្ឌ លោក នាយ/នាយរងការិយាល័យ ផែនការងារនគរបាលព្រហ្មទណ្ឌ នៃស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម,ខេត្តត្បូងឃ្មុំ និងខេត្តព្រៃវែង លោកអធិការនគរបាលស្រុក/ក្រុង ជាប់ព្រំប្រទល់ លោក អធិការរង នាយផ្នែក នៃអធិការដ្ឋាននគរបាលស្រុក/ក្រុង ជាប់ព្រំប្រទល់ លោក និងនាយប៉ុស្តិ៍នគរបាលរដ្ឋបាលជាប់ព្រំប្រទល់ ៕