ឯកឧត្ដមបណ្ឌិត សួស គង់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកភ្នំស្រួច អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារខែសីហា និងលើកទិសដៅខែកញ្ញា របស់ក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកភ្នំស្រួច
Mon,25 August 2025 (Time 09:58 PM)
កិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារខែសីហា និងលើកទិសដៅខែកញ្ញា របស់ក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកភ្នំស្រួច
នៅថ្ងៃសៅរ៍ ១៤រោច ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំម្សាញ់ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៣ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៥ នៅស្នាក់ការគណបក្សស្រុកភ្នំស្រួច បានបើកកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារខែ សីហា និងលើកទិសដៅការងារខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ របស់គណបក្សស្រុក ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមបណ្ឌិត សួស គង់ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុកភ្នំស្រួច និងឯកឧត្តម អ៊ូ សំអួន សមាជិកគណ:កម្មាធិការកណ្តាល និងជាអ្នកតំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលកំពង់ស្ពឺ៕ កិច្ចប្រជុំមានការចូលរួមពីឯកឧត្តម លោក លោកស្រី ជាអនុប្រធាន និងសមាជិកក្រុមការងារចុះមូលដ្ឋានស្រុក ឯកឧត្តម អស់លោកជាប្រធាន អនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានឃុំ លោក លោកស្រីសមាជិកគណ:កម្មាធិការគណបក្សស្រុក លោក លោកស្រី ប្រធាន និងសមាជិកអចិន្រ្តៃយ៍គណបក្សឃុំគ្រប់ឃុំ លោកប្រធានក្រុមបណ្តាញបញ្ញាវន្តឃុំ និងលោកប្រធានសាខាពិសេស សរុបវត្តមានចូលរួមចំនួន ១៤៧នាក់ ក្នុងនោះស្រី្ត ១៦ នាក់។
កិច្ចប្រជុំមានរបៀបវារ:ដូចខាងក្រោម៖
១.មតិដឹកនាំអង្គប្រជុំ របស់ឯកឧត្តមបណ្ឌិត សួស គង់ ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានស្រុក។
២. អានរបាយការណ៍សង្ខេបបូកសរុបលទ្ធផលការងារខែសីហា -ទិសដៅការងារខែ កញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ ដោយលោកគឹម វន តំណាងតំណាងគណ:កម្មាធិការបក្សស្រុក