លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ​បូកសរុប​ និងវាយតម្លៃលទ្ធផល ការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥​ និងលេីកទិសដៅបន្ត​ឆ្នាំ២០២៦​ របស់គណកម្មាធិការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម
Sat,10 January 2026 (Time 03:41 PM)
​លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ​បូកសរុប​ និងវាយតម្លៃលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥​ និងលេីកទិសដៅបន្ត​ឆ្នាំ២០២៦​ របស់គណកម្មាធិការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម
នៅព្រឹកថ្ងៃសៅរ៍ ៧រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១០ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៦ លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ​បូកសរុប​ និងវាយតម្លៃលទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៥​ និងលេីកទិសដៅអនុវត្តបន្ត​ ឆ្នាំ២០២៦​ របស់គណកម្មាធិការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជានិងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការគណបក្សខេត្តកំពង់ចាម ស្ថិតនៅទីស្នាក់ការគណបក្សខេត្ត។
នាឱកាសនោះ ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា ប្រធានគណបក្សខេត្ត បានថ្លែងការការកោតសរសើរចំពោះគណៈអចិន្ត្រៃយ៍គណបក្សខេត្ត និងក្រុមការងារគណបក្សទាំងអស់ ដែលបានលះបង់លះបង់យ៉ាងធំធេងចំពោះគណបក្ស និងប្រជាជន រហូតទទួលបានជោគជ័យយ៉ាងត្រចះត្រចង់មកដល់សព្វថ្ងៃនេះ។
ទន្ទឹមនឹងការកោតសរសើរ ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា បានជំរុញដល់ក្រុមការងារគណបក្ស និងមន្ត្រីពាក់ព័ន្ធ បន្តពង្រឹងការបម្រើសេវាសាធារណៈឲ្យបានល្អប្រសើរ ដើម្បីទទួលបានទំនុកចិត្តបន្ថែមពីប្រជាពលរដ្ឋ សំដៅធ្វើយ៉ាងណា រក្សាបាននូវសុខសន្តិភាព និងការអភិវឌ្ឍ ក្រោមមាគាដឹកនាំដ៏ភ្លឺស្វាងរបស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា។