ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការរងកងទ័ពជើងទឹក បានដឹកនាំប្រតិភូកងទ័ពជើងទឹកកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមការតាំងពិព័រណ៍ 5th Komodo MNEK 2025 នៅកោះបាលី ប្រទេសឥណ្ឌូនេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានដឹកនាំប្រតិភូកងទ័ពជើងទឹកកម្ពុជា អញ្ចើញចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ មេបញ្ជាការ កងទ័ពជើងទឹកឥណ្ឌូណេស៊ី នៅសណ្ឋាគារWestin ទីក្រុងបាលី ប្រទេសឥណ្ឌូណេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា អញ្ចើញចូលរួមពិធីអាហារពេលល្ងាច ដែលរៀបចំទទួលស្វាគមន៍ យ៉ាងកក់ក្តៅពីឯកឧត្តម នាយឧត្តមនាវី មេបញ្ជាការ កងទ័ពជើងទឹកឥណ្ឌូណេស៊ី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការរងកងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញចូលរួមពិធីបើក សមយុទ្ធកងទ័ពជើងទឹក ពហុភាគីលើកទី៥ KOMODO (MNEK) នៅកោះបាលី ប្រទេសឥណ្ឌូណេស៊ី អានបន្ត
ប្រជាពលរដ្ឋជាង ១,៧០០គ្រួសារ គោរពថ្លែងអំណរគុណសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី ក្រោយបញ្ចប់វិវាទដីធ្លីរ៉ាំរ៉ៃជាង២០ឆ្នាំ តាមបែបឈ្នះឈ្នះ និងបានពិសានំបញ្ចុកសាមគ្គី ដោយក្តីរំភេីបសប្បាយយ៉ាងក្រៃលែង នៅភូមិទំនប់ក៥ សង្កាត់ប៉ោយប៉ែត អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីក្រុងពាលី និងបញ្ចុះបឋមសីលាសាងសង់ អគារប៉ុស្តិ៍នគរបាលរដ្ឋបាលផ្តៅជុំថ្មី ដែលជាអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាលើការងារគ្រប់គ្រងបុគ្គលិក នៅរដ្ឋបាលថ្នាក់ក្រោមជាតិ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
ក្រុមហ៊ុន ICAP បង្ហាញចំណាប់អារម្មណ៍វិនិយោគនៅកម្ពុជា អានបន្ត
គណៈប្រតិភូសភាសហរដ្ឋអាមេរិក គូសបញ្ជាក់អំពីការបន្តធ្វេីការ ជាមួយរដ្ឋាភិបាលសហរដ្ឋអាមេរិក ដេីម្បីជំរុញការពង្រឹងទំនាក់ទំនង និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ក្នុងភាពជាដៃគូរវាអាមេរិក-កម្ពុជា ឱ្យកាន់តែរឹងមាំ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងលោកជំទាវ គឹម ហេង ផ្ញើសារគោរពជូនពរ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ដ្រី នេត សាវឿន ក្នុងឱកាសថ្ងៃចម្រើនជន្មាយុ៦៥ឆ្នាំ ឈានចូល៦៦ឆ្នាំ អានបន្ត
អបអរសាទរការប្រកួតបាល់ទាត់ដណ្តើមពានរង្វាន់ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ ដែលមានក្រុមកីឡាករបាល់ទាត់ ១២ក្រុម មកពី ១១ភូមិ នៃឃុំតាគ្រាម ស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញទទួលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម Dominic Williams ឯកអគ្គរដ្ឋទូតអង់គ្លេស ប្រចាំនៅព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ អញ្ចើញជាអធិបតីក្នុងពិធី សំណេះសំណាល ជាមួយ សមាជិកគណបក្ស និងផ្សព្វផ្សាយខ្លឹមសារមហាសន្និបាត គណៈកម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ និងបូកសរុបលទ្ធផលការងារគណបក្ស និងក្រុមការងារគណបក្ស ចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត៖ សុខភាព និងសុខមាលភាពរបស់ប្រជាពលរដ្ឋ គឺជាអាទិភាពចម្បងមួយ នៃគោលនយោបាយរបស់រាជរដ្ឋាភិបាល អានបន្ត
ព្រះករុណា ព្រះបាទ សម្ដេច ព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ បានចេញព្រះរាជក្រឹត្យតែងតាំង ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា ជាមេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ និងបូកសរុបចលនាប្រឡងប្រណាំង អនុវត្តគោលនយោបាយ ភូមិ-ឃុំ-សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល អញ្ជើញចូលរួមពិធីសន្និបាត បូកសរុបសកម្មភាព និងលទ្ធផលការងារចុះមូលដ្ឋាន ប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋាន ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត អនុប្រធានអចិន្ដ្រៃយ៍កាកបាទក្រហមកម្ពុជា កោតសរសើរការងារយុវជន និងអ្នកស្ម័គ្រចិត្តកាកបាទក្រហមកម្ពុជា អានបន្ត
ថវិកា៥លានដុល្លារអាមេរិក ត្រូវបានកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ប្រគល់ជូនមន្ទីរពេទ្យហ្លួងម៉ែ អានបន្ត
ក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានធ្វើបទបង្ហាញជូន គណៈកម្មាការទី៩ នៃព្រឹទ្ធសភា ដែលដឹកនាំដោយឯកឧត្តម អ៊ុំ សារឹទ្ធ នូវផែនទី ឯកភាពការងាររបស់ក្រសួង អានបន្ត