សម្តេចមហាបវធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ក្នុងឱកាសដ៏មហានក្ខត្តឫក្សឧត្តុង្គឧត្តម នៃពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំសកល ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការពិនិត្យវឌ្ឍនភាព ការងារផ្សព្វផ្សាយទិន្នន័យ និងលើកកម្ពស់ប្រសិទ្ធភាព នៃការអនុវត្តនីតិវិធី អត្តសញ្ញាណកម្មគ្រួសារក្រីក្រ នៅសាលាខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនិតិជន បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីផ្សព្វផ្សាយ ច្បាប់ស្ដីពីការប្រឆាំងអំពើពុករលួយ នៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈបញ្ជាការឯកភាពរដ្ឋបាលខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ក្នុងជំនួបសំណេះសំណាល ជាមួយនិស្សិតជ័យលាភី អាហារូបករណ៍ទៅសិក្សា នៅប្រទេសនូវែលសេឡង់ អូស្ត្រាលី និងប្រទេសបារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សខណ្ឌច្បារអំពៅ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារចុះមូលដ្ឋាន និងគណៈកម្មាធិការគណបក្សខណ្ឌ ប្រចាំខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ និងទិសដៅខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ នៅមន្ទីរគណបក្សខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ស្ថាប័នអនុវត្តច្បាប់ នឹងបន្តអនុវត្តការបង្ក្រាប និងទប់ស្កាត់ក្មេងទំនើង ដោយមិនបន្ធូរដៃឡើយ ហើយសូមឪពុកម្តាយ អាណាព្យាបាល ចូលរួមខិតខំសហការ ពិសេសអប់រំកូនចៅ របស់ខ្លួនឱ្យបានល្អ ព្រមទាំងគាំទ្រ ដល់ការអនុវត្តច្បាប់នេះ ដើម្បីអនាគតកូនចៅ រយៈពេលវែង និងសណ្តាប់ធ្នាប់ ក្នុងសង្គមជាតិរបស់យើង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបការងារ កសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទខេត្តតាកែវ ឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅអនុវត្ត ឆ្នាំ២០២៥ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ចើញចូលរួមពិធីចុះហត្ថលេខា លើអនុស្សរណៈយោគយល់គ្នា រវាងប្រៃសណីយ៍កម្ពុជា និងរដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង ស្តីពីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ក្នុងការផ្តល់សេវា ប្រៃសណីយ៍ជូនប្រជាពលរដ្ឋ អានបន្ត
រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម បានប្រារព្ធទិវាជាតិប្រយុទ្ធប្រឆាំងអំពើជួញដូរមនុស្ស ១២ ធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម នៅស្រុកកងមាស អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី ផ្សព្វផ្សាយទិសដៅការងារ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៥ និងប្រកាសមុខតំណែង បំពាក់ឋានន្តរសក្តិ ប្រគល់ប័ណ្ណ លិខិតសរសើរ ជូនដល់យោធិន នៃកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អញ្ចើញចូលរួមពិធីប្រគល់ សញ្ញាបត្រថ្នាក់បរិញ្ញាបត្រជាន់ខ្ពស់ ថ្នាក់បរិញ្ញាបត្រ ថ្នាក់បរិញ្ញាបត្ររង និងថ្នាក់វិញ្ញាបនបត្រវិជ្ជាជីវៈ ដល់និស្សិត នៃសាកលវិទ្យាល័យ ធនធានមនុស្ស ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញចូលរួមពិធីប្រគល់ សញ្ញាបត្រថ្នាក់បរិញ្ញាបត្រជាន់ខ្ពស់ ថ្នាក់បរិញ្ញាបត្រ ថ្នាក់បរិញ្ញាបត្ររង និងថ្នាក់វិញ្ញាបនបត្រវិជ្ជាជីវៈ ដល់និស្សិត នៃសាកលវិទ្យាល័យធនធានមនុស្ស ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង និងឯកឧត្តម គួច ចំរើន អញ្ជើញដឹកនាំក្រុមការងារ ចុះពិនិត្យកែសម្រួល និងកំណត់ព្រំប្រទល់ ដែនសមត្ថកិច្ច ខេត្តតាកែវ និងខេត្តកណ្តាល ស្ថិតក្នុងស្រុកអង្គរបូរី-ក្រុងសំពៅពូន អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញអមដំណើរ ឯកឧត្តម ហ៊ូ សុគន្ធ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ ចុះត្រួតពិនិត្យបង្គោលព្រំដែនលេខ ២៦៩/៣ និង ២៦៩/៤ ស្ថិតនៅក្នុងស្រុកបុរីជលសារ អានបន្ត
អបអរសាទរ ទិវាអន្តរជាតិ នៃអ្នកស្ម័គ្រចិត្ត ៥ធ្នូ ២០២៤ និងផ្តល់អំណោយមនុស្សធម៌ ជូនពលរដ្ឋរងផលប៉ះពាល់ ដោយស្រុតច្រាំងទន្លេ ៤៨គ្រូសារ នៅស្រុកកងមាស អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ អមដំណើរជាមួយ ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបិទ ការប្រកួតពានង្វាន់ ជេីងឯកវិទ្យាល័យ អេអាយអេ លើកទី៤ នៅពហុកីឡដ្ឋានជាតិ អូឡាំពិក អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតីហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រី ទទួលជួបសមាគមសិល្បករខ្មែរ និងបណ្ដាអង្គការ-សហព័ន្ធ និងក្លឹបកីឡា នៅវិមានសន្ដិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហែម សុវត្ថិ អគ្គស្នងការរង ទទួលដឹកនាំការងារប្រឆាំងបទល្មើសល្បែងពាណិជ្ជកម្ម បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការមន្ទីរពិសោធន៍ DNA របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ អានបន្ត
នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពេញអង្គត្រួតពិនិត្យរបាយការណ៍ បូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៤ និងដាក់ទិសដៅអនុវត្តការងារឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំអគ្គបញ្ជាការដ្ឋានកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត