លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ បានអនុញ្ញាតឱ្យតំណាងអង្គការ បេសកកម្មយុត្តិធម៌អន្តរជាតិ (IJM) ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ដើម្បីពង្រឹង កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ឱ្យកាន់តែមានភាពល្អប្រសើរថែមទៀត អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋាន ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន បានអនុញ្ញាតឱ្យតំណាងអង្គការ សង្គ្រោះជោគវាសនា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបរបាយការណ៍ លទ្ធផលការងារខែតុលា ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំអគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន សមាជិកគណៈអចិន្រ្តៃយ៍ គណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផល ការងារគណបក្សប្រចាំខែតុលា និងលើកទិសដៅបន្ត នៅស្រុកពារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្ដម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមបើក បវេសនកាលថ្មី ឆ្នាំសិក្សា២០២៤-២០២៥ និងទិវាដឹងគុណគ្រូបង្រៀន នៅវិទ្យាល័យព្រះសីហនុ ក្រុងកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដម អ៊ុន ចាន់ដា សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការ គណបក្សខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បិទវគ្គអប់រំនយោបាយគណបក្ស កម្រិត១ ជំនាន់ទី៣២ នៅទីស្នាក់ការគណបក្សខេត្ត អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ចើញចូលរួមដង្ហែ ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងពិធីសាសនា នៃព្រះរាជពិធីបុណ្យខួបលើកទី២០ នៃការយាងឡើងគ្រង ព្រះបរមសិរីរាជសម្បត្តិ នៅព្រះបរមរាជវាំង អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលរួមដង្ហែ ព្រះមហាក្សត្រនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ក្នុងពិធីសាសនា នៃព្រះរាជពិធីបុណ្យ ខួបលើកទី២០ នៃការយាងឡើងគ្រង ព្រះបរមសិរីរាជសម្បត្តិ នៅព្រះបរមរាជវាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បិទវគ្គវិក្រឹតការគរុកោសល្យ និងនាយទាហាន គ្រប់គ្រងជំនាន់ទី៣ នៅមជ្ឈមណ្ឌលហ្វឹកហ្វឺន កងរាជអាវុធហត្ថភ្នំជុំសែនរីករាយ អានបន្ត
សមាគមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្ត យុវជនសម្ដេចតេជោ (TYDA) ចុះពិនិត្យ និងព្យាបាលជំងឺជូនកម្មករ កម្មការិនីរោងចក្រ និងប្រជាពលរដ្ឋ ស្ថិតនៅក្នុងខណ្ឌសែនសុខ សរុបចំនួន ៤.០៨០ ករណី អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ជួន សុវណ្ណ រដ្ឋមន្ត្រីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ចើញជួបប្រជុំពិភាក្សាការងារ ជាមួយក្រុមគ្រួសារសព ដើម្បីត្រៀមរៀបចំពិធីដង្ហែ និងពិធីបូជាសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា និងលោកជំទាវ ព្រមទាំងបុត្រា បុត្រី នាយទាហាន នាយទាហានរង នៃកងរាជអាវុធហត្ថ បានមូលមតិគ្នាជាឯកច្ឆន្ទ ធ្វើបុណ្យកឋិនទានសាមគ្គី ដើម្បីប្រមូលបច្ច័យ កសាងសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តទេពរង្សី អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស បានដឹកនាំគណ:ប្រតិភូ កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី បើកពិព័រណ៍ ព្រះបរមឆាយាល័ក្ខណ៍ អបអរសាទរព្រះរាជពិធី បុណ្យខួបលើកទី២០ នៃការយាងគ្រង ព្រះបរមសិរីរាជសម្បត្តិ ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបកនាយរដ្ឋមន្រ្តី ស៊ុន ចាន់ថុល អនុប្រធានទី១ ក្រុមប្រឹក្សាអភិវឌ្ឍន៍កម្ពុជា បានដឹកនាំគណ:ប្រតិភូ ក្រុមប្រឹក្សាអភិវឌ្ឍន៍កម្ពុជា អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ បានអញ្ជើញដឹកនាំថ្នាក់ដឹកនាំ ក្រសួងយុត្តិធម៌ ចូលរួមគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ និងជាអគ្គទេសាភិបាលកិត្តិយស ធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា អានបន្ត
ប្រតិភូខេត្តកណ្តាល អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ ទេសាភិបាលកិត្តិយសធនាគារជាតិ នៃកម្ពុជា និងជាតំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី សូត្រមន្តបុណ្យកឋិនទានសាមគ្គី ដែលនឹងដង្ហែទៅកាន់ វត្តសុវណ្ណរង្សីបារមីកញ្ជ្រៀចធំ ស្ថិតនៅស្រុកកញ្ជ្រៀច ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គីអភិវឌ្ឍន៍ មាតុភូមិកម្ពុជា បានអញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញអមដំណើរសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញចូលរួមដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម ជា ចាន់តូ តំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ អានបន្ត