លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ បានអញ្ជេីញជួបពិភាក្សាការងារ និងពិគ្រោះយោបល់ ស្តីពី ច្បាប់មនុស្សធម៌អន្តរជាតិ ជាមួយ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជិន ម៉ាលីន រដ្ឋលេខាធិការប្រចាំការក្រសួងយុត្តិធម៌ អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញពិនិត្យទីតាំង វត្តស្វាយសៀមថ្មី (វត្តខ្មែរនៅកម្ពុជាក្រោម ) ដែលនឹងត្រូវដង្ហែអង្គកឋិន ទៅនាដើមខែវិច្ឆិកាខាងមុខនេះ អានបន្ត
ឯកឧត្តម រដ្នមន្ត្រី ហេង សួរ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីបើកកម្មវិធី ការប្រកួតប្រជែងជំនាញថ្នាក់ជាតិកម្ពុជា លើកទី៩ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទការប្រកួតកីឡា យុទ្ធគុនចម្រុះខ្មែរបុរាណ ពានរង្វាន់សម្តេចបវរធិបតី នៅវិមានពហុកីឡដ្ឋានជាតិអូឡាំពិក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ប្រធានអាជ្ញាធរជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ អាជ្ញាធរជាតិប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន នៅទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូ រណសិរ្សអភិវឌ្ឍន៍ជាតិឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បិទការប្រកួតកីឡា យុទ្ធគុនចម្រុះខ្មែរបុរាណ ពានរង្វាន់សម្តេចបវរធិបតី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ជើញចូលរួម ទទួលដំណើរមាតុភូមិនិវត្តន៍ របស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បន្ទាប់ពី អញ្ចើញចូលរួមពិធីស្បថ ចូលកាន់តំណែងរបស់ ប្រធានាធិបតីថ្មី និងអនុប្រធានាធិបតីថ្មី នៃសាធារណរដ្ឋឥណ្ឌូណេស៊ី អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានដឹកគណៈប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាល អញ្ជើញមកដល់កម្ពុជាវិញហើយ ប្រកបដោយសុវត្ថិភាព បន្ទាប់ពីចូលរួមពិធី ចូលកាន់តំណែងរបស់ ប្រធានាធិបតី និងអនុប្រធានាធិបតីថ្មីឥណ្ឌូនេស៊ី អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីនៃកម្ពុជា អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពេញអង្គ នៃសភាប្រឹក្សាប្រជាជន និងពិធីស្បថចូលកាន់តំណែង ប្រធានាធិបតី និងអនុប្រធានាធិបតី នៃសាធារណរដ្ឋឥណ្ឌូណេស៊ី នៅរដ្ឋធានីហ្សាការតា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាល ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាសខួបកំណើតគម្រប់ ៤៧ ឈានចូល ៤៨ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានអញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល និងជូនដំណើរសមាជិក សមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជារាជធានីភ្នំពេញ ចំនួន ៣២គ្រួសារ ដែលទទួលបានដី ផ្ទះ ទៅរស់នៅលើដី សម្បទានសង្គមកិច្ច ក្នុងខេត្តឧត្តរមានជ័យ អានបន្ត
លោកជំទាវអ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន គិត ម៉េង ប្រធានសមាគមសិល្បករខ្មែរ សូមអនុញ្ញាតសម្តែងនូវគារវកិច្ច គោរពជូនពរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាស នៃពិធីចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៤៧ ឈានចូល ៤៨ ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម រដ្នមន្ត្រី ហេង សួរ សូមគោរពជូនពរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាសខួបចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៤៧ឆ្នាំ ឈានចូល ៤៨ឆ្នាំ អានបន្ត
សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រីនៃកម្ពុជា បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ជួបជាមួយអតីតអនុប្រធានាធិបតី នៃសាធារណរដ្ឋឥណ្ឌូណេស៊ី ក្នុងជំនួប សម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅរដ្ឋធានីហ្សាការតា អានបន្ត
លោក អាន សុខតា ចាងហ្វាងគេហទំព័រ ដើម្បីប្រជាជន និងសហការី ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ក្នុងឱកាសនៃថ្ងែខួបកំណើតចម្រើនជន្មាយុ គម្រប់ ៤៧ឆ្នាំ ឈានចូល ៤៨ឆ្នាំ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី គ្រប់គណៈជំនាញ ពីថ្នាក់ខេត្តរហូត ដល់ថ្នាក់មូលដ្ឋាន ត្រូវបន្តជំរុញ និងពង្រឹងសមត្ថភាព ដឹកនាំក្នុងអង្គភាព របស់ខ្លួនឱ្យកាន់តែ មានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញជូនដំណើរ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញចូលរួមពិធីចូលកាន់តំណែងរបស់ ឯកឧត្តម Prabowo Subianto ជាប្រធានាធិបតីថ្មី នៃសាធារណរដ្ឋឥណ្ឌូណេស៊ី អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា អញ្ចើញទៅចូលរួមពិធី ចូលកាន់តំណែង ប្រធានាធិបតីឥណ្ឌូណេស៊ីថ្មី នៅរដ្ឋហ្សាការតា អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន និងសម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងបំពាក់កន្សែងយុវជន កាកបាទក្រហមកម្ពុជា មកពីគ្រឹះស្ថានឧត្តមសិក្សា ២៥ ក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត