ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី សូត្រមន្តបង្សុកូល និងរាប់បាត្រ ដើម្បីឧទ្ទិសកុសល ជូនដល់ជនរងគ្រោះ ដែលបាត់បង់ជីវិត ក្នុងរបបប្រល័យពូជសាសន៍ ប៉ុល ពត នាឱកាសបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌ នៅសារមន្ទីរទួលស្លែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធីសូត្រមន្ត បង្សុកូល និងរាប់បាត្រ ដើម្បីឧទ្ទិសកុសល ជូនដល់ជនរងគ្រោះ ដែលបាត់បង់ជីវិត ក្នុងរបបប្រល័យពូជសាសន៍ ប៉ុល ពត នាឱកាសបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌ នៅសារមន្ទីរទួលស្លែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួមជូនដំណើរ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់រដ្ឋសភា ទៅបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហែម សុវត្ថិ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាស ទទួលស្គាល់សមាសភាព បំពេញបន្ថែមក្រុមការងារ សហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា ក្នុងវិស័យមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងទេសចរណ៍ បានអនុញ្ញាតជូនក្រុមការងារ CAM-DMC (Cambodia Destination Management Companies) មកពី ១៨ ក្រុមហ៊ុនទេសចរណ៍ ចូលជួបពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញអមដំណើរ ទស្សនកិច្ចសិក្សាអន្តរក្រសួង នៅមូលដ្ឋានសហគមន៍ កសិកម្មសាមគ្គីត្រពាំងចក ស្ថិតនៅក្នុងឃុំត្រាំកក់ ស្រុកត្រាំកក់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា និងលោកជំទាវ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី សូត្រមន្តកាន់បិណ្ឌវេនទី៥ នៅវត្តកំសាន្ត ក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញ។ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំប្រតិភូចុះសួរសុខទុក្ខកងទ័ព នៃកងពលតូចអន្តរាគមន៍លេខ៦ និងសម្ពោធដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ អគារមន្ទីរពេទ្យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហែម សុវត្ថិ អគ្គស្នងការរងនគរបាលជាតិ បានអញ្ជើញចូលរួមសិក្ខាសាលា ស្តីពីតួនាទីភារកិច្ច របស់មន្ត្រីនគរបាលយុត្តិធម៌ និងការទំនងទំនង ជាមួយស្ថាប័នតុលាការ អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាសទទួលស្គាល់ គណៈកម្មាធិការ រណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា ខេត្តស្ទឹងត្រែង អានបន្ត
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រកាសថា កម្ពុជាសម្រេចបញ្ចប់ ការចូលរួមក្នុងតំបន់ ត្រីកោណអភិវឌ្ឍន៍កម្ពុជា ឡាវ វៀតណាម (CLV-DTA) ចាប់ពីថ្ងៃ២០ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤នេះតទៅ ដើម្បី ដកអាវុធចេញពីដៃ ពួកជ្រុលនិយម កុំឲ្យមានលទ្ធភាព ញុះញង់បោកប្រាស់ ប្រជាជនកម្ពុជាតទៅទៀត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណគណៈកម្មការ អប់រំ យុវជននិងកីឡា វប្បធម៌ វិចិត្រសិល្បៈ ធម្មការសាសនា និងទេសចរណ៍(គ៧) នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ក្នុងពិធីបិទសន្និសីទលេីកទី៥ ស្តីពីបរិវត្តកម្មវិស័យអប់រំ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិ រណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍមាតុភូមិកម្ពុជា បានអញ្ជើញសូត្រមន្តកាន់បិណ្ឌវេនទី៤ នៅវត្តព្រះអង្គធំ ស្ថិតនៅក្នុងក្រុងស្ទឹងត្រែង ខេត្តស្ទឹងត្រែង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សៀ ទីន អញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរ ឯកឧត្ដម លី សំរឹទ្ធ និង ឯកឧត្ដម ប្រាក់ សោភ័ណ ក្នុងពិធីកាន់បិណ្ឌវេនទី២ នៅវត្តរាជបូណ៌ និងវត្តទេពពោធិ៍វង្ស នៅក្រុងសៀមរាប អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យលោក Minoru Kato នាយកប្រតិបត្តិក្រុមហ៊ុនហុងដា ជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំគណៈបញ្ជាការ ឯកភាពរដ្ឋបាលខេត្ត ដើម្បីពិភាក្សា លើរបៀបវិរៈមួយចំនួន អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ម៉ក់ជីតូ រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងចែកអំណោយជូនលោកតា លោកយាយ ក្រីក្រចំនួន២០០ នាក់ នៅស្រុកកញ្ជ្រៀច ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ រដ្ឋសភាជាវិសាមញ្ញ នីតិកាលទី៧ ដើម្បីបោះឆ្នោត ផ្តល់សេចក្តីទុកចិត្ត លើសំណើកែសម្រួល សមាសភាពរាជរដ្ឋាភិបាល ចំនួនពីររូប នៅវិមានរដ្នសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារ រយៈពេល១ឆ្នាំ និងលើកទិសដៅ សម្រាប់អនុវត្តបន្ត របស់គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ត្រួតពិនិត្យ និងដោះស្រាយបញ្ហា ដំណើរចេញ ចូលរបស់ពលករខ្មែរតាមព្រំដែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្នសភា បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ រដ្ឋសភាជាវិសាមញ្ញ នីតិកាលទី៧ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា អានបន្ត