ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីបើក វេទិកាធុរកិច្ចបារាំង-កម្ពុជា ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្ដេចហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រីនៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកវេទិកាធុរកិច្ច បារាំង-កម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឌី វិជ្ជា និងលោកជំទាវ ហ៊ុន ម៉ាណា អញ្ជើញនាំយកទេយ្យវត្ថុ ប្រគេនដល់វត្ត ចំនួន២ និងផ្តល់អំណោយ ជូនដល់ពលរដ្ឋ ជាង៦០០គ្រួសារ នៅខេត្តពោធិ៍សាត់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីចុះហត្ថលេខា លើអនុស្សរណៈ នៃការយោគយល់ រវាងអាជ្ញាធរជាតិ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន និងសមាគមសិល្បករខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហែម សុវត្ថិ សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្ដាល បានអញ្ជើញចូលរួមកម្មវិធីសំណេះសំណាល និងប្រកាស សមាសភាព សមាជិក សមាជិកាថ្មី របស់សាខាគណបក្សប្រចាំតំបន់ Centre Val de Loir អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ ផ្លូវក្រាលបេតុង ចំនួន ១ខ្សែ និងសមិទ្ធផលនានា ស្ថិតនៅស្រុកជាំក្សាន្ត ខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទវគ្គ និងចែកវិញ្ញាបនបត្រ ប្រគេន-ជូន សិក្ខាកាម កម្មវិធីអប់រំសីលធម៌ ព្រះពុទ្ធសាសនា បំបួសកុលបុត្រ កុលធីតា នៅវត្តភ្នៀតសិម្ពលី ក្នុងខណ្ឌកំបូល អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ឆ្លងរបាយការណ៍ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ឆមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៤ និងទិសដៅអនុវត្តបន្ត របស់ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងអាហារសាមគ្គី ជាមួយក្រុមប្រឹក្សាស្រុក គណៈអភិបាលស្រុកសមាជិក សមាជិកា ស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈបញ្ជាការ ឯកភាពរដ្ឋបាលខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តំពង់ចាម បានអំពាវនាវ ដល់អាជ្ញាធរមូលដ្ឋាន និងអង្គភាពពាក់ព័ន្ធ បន្តកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ ក្នុងការថែរក្សា ធនធានព្រៃឈើ និងដាំកូនឈើ ឲ្យបានជាអតិបរមា អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ជើញសំណេះសំណាល និងទទួលដំណើរនិវត្តន៍ របស់ក្រុមហាជ្ជីចំនួន ៤៣ រូប បន្ទាប់ពីបំពេញ កាតព្វកិច្ចហាជ្ជី នៅប្រទេសអារ៉ាប៊ីសាអូឌីត អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អនុប្រធានក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួបខណ្ឌឬស្សីកែវ អញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាស ចូលកាន់មុខតំណែង ប្រធានគណៈកម្មាធិការ គណបក្សខណ្ឌឫស្សីកែវ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ជើញអមដំណើរឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ចូលរួមគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត អ៊ុក គឹមលេខ នៅក្នុងខណ្ឌទួលគោក អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកស្រី KAMIKAWA Yoko រដ្ឋមន្ត្រីការបរទេសជប៉ុន ជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល និងជាប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានខណ្ឌច្បារអំពៅ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមការងារ ចុះមូលដ្ឋានខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ បានញ្ចើញទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់ គណៈប្រតិភូសិក្ខាកាម នៃវគ្គបណ្តុះបណ្តាលមន្ត្រី ដឹកនាំវ័យក្មេង គណបក្សខេត្តជាប់ព្រំដែន កម្ពុជា-វៀតណាម-ឡាវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យលោក Jean Pierre Lacroix អគ្គលេខាធិការរង អង្គការសហប្រជាជាតិ ទទួលបន្ទុកផ្នែក រក្សាសន្តិភាព ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្ត្រី ដើម្បីពិនិត្យ និងពិភាក្សាលើ របៀបវារៈ ចំនួន ៣ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ បានអញ្ចើចូលរួមជាវាគ្មិនក្នុងវគ្គតម្រង់ទិស សម្រាប់អគ្គកុងស៊ុល អគ្គទីប្រឹក្សា និងទីប្រឹក្សា ពាក់ព័ន្ធប្រធានបទស្តីពីការ កំណត់អត្តសញ្ញាណជនរងគ្រោះ ដោយអំពើជួញដូរមនុស្ស អានបន្ត