ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្ទៃក្នុងគណៈកម្មការ ដើម្បីពិនិត្យពិភាក្សាពីផែនការ សកម្មភាពការងារ របស់គណៈកម្មការ និងលើកទិសដៅការងារបន្ត នៅវិមានរដ្នសភា អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកអគ្គរាជទូតម៉ាឡេស៊ី ប្រចាំនៅកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី សម្ពោធដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ នូវអគារសាសហសិក្សា និងពិធីបិទវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាល កម្រិតបឋម ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្ដមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យក្រុមប្រឹក្សាភិបាល សមាគមសិល្បករខ្មែរ ដឹកនាំដោយ លោកជំទាវអ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្តាល បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយមន្ត្រីរាជការ នៃរដ្ឋបាលខេត្ត នៅសាលាខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង ត្រូវបានតែងតាំងមុខតំណែង ជាអភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តតាកែវ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ជើញចូលរួមចុះត្រួតពិនិត្យទីតាំង បើកការដ្ឋានសាងសង់ ព្រែកជីកហ្វូណន តេជោ នៅក្នុងស្រុកកៀនស្វាយ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួមអមជាមួយ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ទទួលជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកអគ្គរាជទូតថ្មី ប្រទេសម៉ាឡេស៊ី ប្រចាំនៅកម្ពុជា នៅវិមានរដ្ឋសភា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីទិវាមច្ឆជាតិ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី្ន ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីទិវាមច្ឆជាតិ ១ កក្កដា ២០២៤ នៅស្រុកព្រៃឈរ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី ទិវាមច្ឆជាតិ ១ កក្កដា ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី្ន ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅស្រុកព្រៃឈរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការអនុវត្តការងារ ប្រចាំសប្តាហ៍របស់ទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន ឋានន្តរស័ក្តិឧត្តមមន្ត្រី ថ្នាក់លេខ១ ត្រូវបានផ្ទេរ និងតែងតាំងជាអភិបាល នៃគណៈអភិបាលខេត្តកណ្តាល ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្ដិបណ្ដិត ស សុខា អានបន្ត
ក្រសួងមហាផ្ទៃ បានចេញលិខិតបង្គាប់ការ បង្កើតគណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ដើម្បីបង្ក្រាបបទល្មើស ឆបោកតាមប្រព័ន្ធអនឡាញ នៅតាមបណ្តារាធានី ខេត្ត ដែលមានឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ជាប្រធាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ អញ្ជើញបើកការដ្ឋានគម្រោងសាងសង់ និងជួសជុលលូរំដោះទឹកជំនន់ ប្រវែង៦៣៨ម៉ែត្រ នៅសង្កាត់បឹងទំពន់ទី១ ខណ្ឌមានជ័យ អានបន្ត
លោកជំទាវអ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន គិត ម៉េង ប្រធានសមាគមសិល្បករខ្មែរ បានដឹកនាំក្រុមការងារ អញ្ជើញចូលរួមពិធីបុណ្យឈាបនកិច្ចសព លោកព្រឹទ្ធាចារ្យកោសល្យវោហារ គង់ ណៃ មរតកមនុស្សរស់ នៅស្រុកកំពង់ត្រាច ខេត្តកំពត អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាសសមាសភាព បំពេញបន្ថែមសមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ និងសមាសភាពគណៈប្រចាំការ នៃគណៈអចិន្ត្រៃយ៍យុវជនគណបក្សថ្នាក់កណ្តាល អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បិទវគ្គបំប៉នជំនាញរយៈពេលខ្លី ស្ដីពីតួនាទីភារកិច្ច របស់ប៉ុស្តិ៍នគរបាលរដ្ឋបាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន សមាជិករដ្នសភា បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី អបអរសាទរខួបលើកទី៧៣ នៃថ្ងៃបង្កើតគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា នៅមន្ទីរគណបក្សខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី អបអរសាទរខួបលើកទី៧៣ នៃថ្ងៃបង្កើតគណបក្ស ប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត