ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានអនុញ្ញាតឲ្យលោកស្រី Rachel Ball នាយកនគរបាលជាន់ខ្ពស់ នៃនគរបាលសហព័ន្ធអូស្ត្រាលី ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
សម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ជើញជួបសន្ទនាជាមួយ ឯកឧត្តម រូស្លាន ស្តេហ្វានឈុក (Ruslan Stefanchuk) ប្រធានសភាអ៊ុយក្រែន តាមប្រព័ន្ធវីដេអូ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណ:កម្មាធិការប្រតិបត្តិសហព័ទ្ឋកីឡាទូកកានូ និងរ៉ូអ៉ីងកម្ពុជា អាណត្តិទី៥ (ឆ្នាំ២០២៤-២០២៨) នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបធីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធជានិមិត្តរូប ប្រសិទ្ធនាមកំណាត់ផ្លូវ ខ្សែក្រវាត់ក្រុងទី៣ ជា មហាវិថី ស៊ី ជីនពីង អានបន្ត
មន្ទីរប្រឆាំងគ្រឿងញៀន បង្ក្រាបករណីដឹកជញ្ជូន គ្រឿងញៀនឆ្លងដែន ឃាត់ខ្លួនជនល្មើស៤នាក់ និងរឹបអូសថ្នាំញៀនជាង ២៥៤គីឡូក្រាម អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា បានអញ្ជើញជំនួបពិភាក្សា អាហារពេលល្ងាច ធុរកិច្ចកម្ពុជា-បារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការរងកងទ័ពជើងទឹក បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីជប់លៀង និងទស្សនា នាវាប្រភេទ ០៧១ លេខ៩៨៥ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមនាវី ទៀ វិញ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យឯកឧត្តម វ៉ាង វិនធាន (Wang Wentian) ឯកអគ្គរដ្ឋទូតសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងជម្រាបលា បញ្ចប់ការងារនៅកម្ពុជា អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា បានអញ្ចើញចូលរួមអមសម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ទទួលជួបជាមួយ ប្រធានស្ថាបនិក សភាពាណិជ្ជកម្មត្រកូលលីន ពិភពលោក និងគណៈប្រតិភូ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីប្រកាស ផ្ទេរភារកិច្ច និងតែងតាំងមុខតំណែង ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយប្រតិភូនៃសមាគមគ្រឹះស្ថាន ឧត្តមសិក្សាកម្ពុជា នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកជំទាវអ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន ដឹកនាំគណៈប្រតិភូ សមាគមសិល្បករខ្មែរ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម នៅវិមានព្រឹទ្ធសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការរងកងទ័ពជើងទឹក បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី បិទសមយុទ្ធជើងទឹក នាគមាស ឆ្នាំ២០២៤ ក្រោយធ្វើ សមយុទ្ធរួមគ្នា នៅលើលំហរសមុទ្រកម្ពុជា រវាងកងទ័ព ជើងទឹកកម្ពុជា និងកងទ័ពជើងទឹក របស់ចិន អានបន្ត
អ្នកឧកញ៉ា គិត ម៉េង ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មកម្ពុជា បានទទួលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ ប្រធានសហព័ន្ធឧស្សាហកម្ម និងពាណិជ្ជកម្មសៀងហៃ អានបន្ត
លោកឧត្ដមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី បើកកិច្ចសវនកម្មផ្ទៃក្នុង ការិយបរិច្ឆេទ២០២៣ និងបណ្ដាឆ្នាំពាក់ព័ន្ធ នៅស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្ដកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងសិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីការ លើកគុណភាពបេតុង និងការងារពិសោធន៍ សម្ភារៈសំណង់ នៅទីស្តីការក្រសួង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង មេបញ្ជាការកងរាជអាវុធហត្ថរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពង្រឹងកិច្ចការជំនាញស្រាវជ្រាវ និងបង្រ្កាបបទល្មើស អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលបឋម នៃការបោះឆ្នោត ជ្រើសរើសក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត ក្រុមប្រឹក្សាស្រុកបាណន់ អាណត្តិទី៤ ឆ្នាំ២០២៤ នៅស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួមព្រះរាជពិធីបុណ្យច្រត់ព្រះនង្គ័ល និងពិធីតាំងពិព័រណ៍ផលិតផលកសិកម្ម សិប្បកម្មក្នុងស្រុកឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមព្រះរាជាធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់បំផុត ព្រះមហាក្សត្រ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល និងលោកជំទាវ បានឧបត្ថម្ភថវិកា ចំនួន៤ ០០០ ០០០៛ ( បួនលានរៀល) សម្រាប់ចូលរួមក្រាលការ៉ូថ្នាក់មត្តេយ្យ នៅសាលាបឋមសិក្សាភ្នំក្តោង ស្ថិតក្នុងស្រុកបាណន់ អានបន្ត