ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការ ផែនទីបង្ហាញផ្លូវ ឆ្ពោះទៅកាន់ការគ្របដណ្តប់ សុខភាពជាសកល (គ.ស.ស) នៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជួន ណារិន្ទ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារបង្ការ ទប់ស្កាត់ បង្ក្រាបក្មេងទំនើង ក្នុងភូមិសាស្ត្ររាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
មន្ទីរប្រឆាំងគ្រឿងញៀន បង្ក្រាបករណីរក្សារទុក ជួញដូរ និងកែច្នៃដោយខុសច្បាប់ នូវសារធាតុញៀន ឃាត់ខ្លួនជនល្មើស ៣នាក់ រឹបអូសថ្នាំញៀន ជាង២៥គីឡូក្រាម និងសារធាតុគីមីផ្សំ ជាង៨០គីឡូក្រាម អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យអនុប្រធានគណៈកម្មាធិការអចិន្ត្រៃយ៍ នៃសភាប្រជាជនចិន ជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភារក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងជំនួបសម្ដែងការគួរសម ជាមួយគណៈប្រតិភូសភាប្រជាជនចិន នៅវិមានរដ្ឋសភា អានបន្ត
លោកជំទាវ អ៊ូ ធីតាពៅ គួច ចំរើន បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី អភិសេករូបសំណាក ព្រះស្កន្ទគង់លើក្ងោក ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន នៅក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី បិទសន្និសីទស្ដីពី អនាគតកម្ពុជាគ្មានអំពើ ប្រល័យពូជសាសន៍ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ក្នុងសន្និសីទស្ដីពី អនាគតកម្ពុជាគ្មានអំពើ ប្រល័យពូជសាសន៍ នៅអតីតសាលាក្តីខ្មែរក្រហម អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និង លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីបុណ្យវិសាខបូជា ស្ថិតនៅភ្នំព្រះរាជទ្រព្យ ស្រុកពញាឮ ខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ចូលក្រាបថ្វាយបង្គំគាល់ ព្រះករុណា ព្រះបាទសម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី និងសម្តេចព្រះមហាក្សត្រី នរោត្តម មុនិនាថសីហនុ នៅព្រះបរមរាជវាំង អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុញ្ញាតឱ្យអគ្គលេខាធិការរង អង្គការសហប្រជាជាតិ ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុញ្ញាតឲ្យលោកស្រី Marie-Hélène LOISON អគ្គនាយិការង ទីភ្នាក់ងារអភិវឌ្ឍន៍បារាំង (AFD) ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំពិនិត្យវឌ្ឍនភាព នៃការអនុវត្តផែនការ យុទ្ធនាការ ប្រយុទ្ធប្រឆាំងគ្រឿងញៀន ខុសច្បាប់លើកទី៩ នៅខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ចើញដឹកនាំមន្ត្រីរាជការ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ ចំនួន២០២នាក់ ធ្វេីតេស្តរកសារធាតុញៀន ដោយទទួលបានលទ្ធផល អវិជ្ជមានទាំងអស់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ ចុះឃោសនា និងជួបអង្គបោះឆ្នោត របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា នៅស្រុកមេមត់ នៃដំណើរការយុទ្ធនាការ ឃោសនាបោះឆ្នោតក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត-ក្រុង-ស្រុក-ខណ្ឌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីទិវានៃការចងចាំ ២០ ឧសភា នៅមណ្ឌលឧក្រិដ្ឋកម្មភ្នំប្រុស ស្រុកកំពង់សៀម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបការងារឆមាសទី១ និងទិសដៅអនុវត្តឆមាសទី២ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រុមការងារសម្របសម្រួល ការត្រៀមរៀបចំឆ្លើយតបសង្គ្រោះបន្ទាន់ និងស្តារឡើងវិញ ក្រសួងការពារជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីបើកសន្និសីទស្តីអំពី អនាគតកម្ពុជា ដោយគ្មានអំពើប្រល័យពូជសាសន៍ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងគោក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី បើកសន្និសីទស្តីអំពី អនាគតកម្ពុជា ដោយគ្មានអំពើប្រល័យពូជសាសន៍ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងគោក អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្នមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើកសន្និសីទស្តីពី អនាគតកម្ពុជាគ្មានអំពើ ប្រល័យពូជសាសន៍ អានបន្ត