ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ប្រធានក្រុមការងារគណបក្ស ចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងប្រកាសសមាសភាព បេក្ខជនឈរ ឈ្មោះបោះឆ្នោតជ្រើសរើស សមាជិកក្រុមប្រឹក្សា ខេត្តកំពង់ចាម អាណត្តិទី៤ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ចូលរួមរំលែកមរណទុក្ខយ៉ាងក្រៀមក្រំ ជាមួយគ្រួសារ យោធិនពលីជីវិត និងឧបត្ថម្ភគ្រួសារសព ២ម៉ឺនដុល្លារ ក្នុងមួយគ្រួសារសព អ្នករបួស ២០លានរៀល ក្នុងឧបទ្ទវហេតុផ្ទុះគ្រាប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ហ៊ុន ម៉ានី អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធយោធិន ដែលពលីជីវិត ក្នុងឧបទ្ទវហេតុផ្ទុះគ្រាប់ នៅទីបញ្ជាការយោធភូមិភាគទី៣ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ បានឧបត្ថម្ភថវិកា សាងសងអាគារសាលប្រជុំទំហំ 15X25 នៅទីស្នាក់ការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជាឃុំភ្នំសំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់កណ្ដាល ចុះជួយមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីក្រុងពាលីសាងសង់ ចូឡាមណីចេតិយ មជ្ឈមណ្ឌលវិបស្សនាធុរៈ តំណាងទូទាំង ខេត្តកំពង់ចាម នៅក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសំណេះសំណាលជាមួយសហជីពសេដ្ឋកិច្ចក្រៅប្រព័ន្ធ និងសមាគមបុគ្គលិកសិក្សា ដើម្បីអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវីយ៍ លើកទី១៣៨ នៃទិវាពលកម្មអន្តរជាតិ ១ ឧសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយសហជីព សេដ្ឋកិច្ចក្រៅប្រព័ន្ធ និងសមាគមបុគ្គលិកសិក្សា ដើម្បីអបអរសាទរ ខួបអនុស្សាវីយ៍ លើកទី១៣៨ នៃទិវាពលកម្មអន្តរជាតិ ១ ឧសភា អានបន្ត
វឌ្ឍនភាព នៃអាគារថ្មី របស់ប៉ុស្ត៍នគរបាលរដ្ឋាបាលត្រញាំងគរ បានលេចចេញ រូងរាងថ្មីស្រឡាង ក្រោមការផ្ដួចផ្ដើមកសាងពី លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអនុញ្ញាតឲ្យតំណាងក្រុមហ៊ុន វិនិយោគចិន និងជាសមាជិក នៃសមាគមពាណិជ្ជកម្មអន្តរជាតិ ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅទីស្ដីការក្រសួង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ហួត ឈាងអន អនុប្រធានក្រុមការងារចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបសកម្មភាពការងារ គណបក្សស្រុកពារាំង ប្រចាំខែមេសា និងលើកទិសដៅ អនុវត្តបន្តខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ សូមប្រកាសគាំទ្រយ៉ាងពេញទំហឹង ចំពោះការអនុវត្តគម្រោង ព្រែកជីកហ្វូណន-តេជោ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី កាត់ឫសសីមាព្រះវិហារថ្មី និងសម្ពោធឆ្លងសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តអង្គតាគ្រាម ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង និងលោកជំទាវ ញ៉ែម សាខន ស ខេង នៅស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាលចុះជួយ មូលដ្នានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញបន្តអមដំណើរ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង ចុះពិនិត្យស្ថានភាពទឹក នៅចំណុចអាងស្ដុកទឹកកំពីងពួយ ស្ថិតក្នុងស្រុកបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ ពេញអង្គគណៈរដ្ឋមន្រ្តី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងលោកជំទាវ ហ៊ុន គឹមឡេង បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី ពិសារអាហារសាមគ្គី និងបំពាក់គ្រឿង ឥស្សរិយយស ជូនលោកគ្រូ អ្នកគ្រូ សិល្បករ សិល្បការិនី អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីកាត់ ឫសសីមាព្រះវិហារថ្មី និងសម្ពោធឆ្លង សមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តអង្គតាគ្រាម ស្ថិតនៅស្រុកបាណន់ ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពេញអង្គ គណៈរដ្ឋមន្ត្រី នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន សមាជិករដ្នសភានៃកម្ពុជា បានផ្តោតជាសំខាន់ ទៅលើការការកែលម្អ សេចក្តីព្រាងដំបូង នៃក្របខ័ណ្ឌការអនុវត្តសភាអាស៊ាន RAI (ទំនួលខុសត្រូវ លើការវិនិយោគកសិកម្ម) អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ៖ តើអ្នកនយោបាយចាស់វស្សា លោក សម រង្ស៊ី ជាមនុស្សល្ងង់ ឬជាមនុស្សចេះធ្វើល្ងង់ ទើបបានជាប្រឆាំង សូម្បីតែសមិទ្ធផល សម្រាប់ជាតិ និងប្រជាជនខ្មែរខ្លួនឯង អានបន្ត