ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ផែនការយុទ្ធសាស្រ្ត ស្ដីពីការ លើកកម្ពស់ការ គ្រប់គ្រងរដ្ឋបាល ដែនដីសន្តិសុខ សណ្ដាប់ធ្នាប់សាធារណៈ និងសុវត្ថិភាពសង្គម ២០២៤-២០២៨ នៅខេត្តបន្ទាយមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងសិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយច្បាប់ ស្ដីពី អត្រានុកូលដ្ឋាន ស្ថិតិអត្រានុកូលដ្ឋាន និងអត្តសញ្ញាណកម្ម អានបន្ត
ឯកឧត្តម វេង សាខុន សមាជិករដ្នសភា បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ចូលរួមសិក្ខាសាលា ស្តីពី ការអនុវត្ត គោលការណ៍ណែនាំ អាស៊ាន ស្តីពីការ លើកកម្ពស់ការ វិនិយោគ ប្រកបដោយការទទួលខុសត្រូវ ក្នុងវិស័យអាហារ កសិកម្ម និងព្រៃឈើ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីការ លេីកកម្ពស់ ការគ្រប់គ្រង រដ្ឋបាលដែនដី សន្តិសុខជាតិ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ថិភាពសង្គម ឆ្នាំ២០២៤-២០២៨ នៅខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន និងឯកឧត្តម ថងលុន ស៊ីសុលីត បានអញ្ចើញជួបជជែកពិភាក្សាគ្នា ដើម្បីពង្រឹង ទំនាក់ទំនង និងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ រវាងបក្សទាំងពីរ នៅវិមាន៧មករា អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីការលេីកកម្ពស់ការ គ្រប់គ្រង រដ្ឋបាល ដែនដី សន្តិសុខជាតិ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ថិភាពសង្គម ឆ្នាំ២០២៤-២០២៨ នៅសាលាខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា បានអញ្ញើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល និងចែកថវិការ និងសម្ភារៈសិស្សា ជូនកុមារកំព្រា ស្ថិតនៅស្រុកពញាក្រែក ខេត្តត្បូងឃ្មុំ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ និងដកបទពិសោធន៍ លើការងារមួយចំនួន អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុនី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដង្ហែរព្រះមហាក្សត្រ ក្នុងពិធីលៀងសាយភោជន៍ ជូនឯកឧត្តម ថងលុន ស៊ីសុលីត ប្រធានរដ្ឋ នៃសាធារណរដ្ឋ ប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជួបជាមួយប្រធានរដ្ឋ នៃសាធារណរដ្ឋ ប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ ក្នុងជំនួប សម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន បានអញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ខេត្តព្រះសីហនុ ជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ ព្រមទាំងនាំយក អំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ឧបត្ថម្ភជូនកងទ័ពឈរជើង នៅកោះពូលូវ៉ៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួមអមជាមួយ សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ទទួលជួបពិភាក្សាការងារ ជាមួយ ឯកឧត្តម ចាង ឈីងលី ( ZHANG Qingli) នៅវិមានរដ្ឋសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុក អគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ៏ត ក្រុងព្រះសីហនុ បាននាំយកថវិកាមួយចំនួន ដើម្បីឧបត្ថម្ភគាំទ្រ ដល់សកម្មភាពមនុស្សធម៌ របស់កាកបាទក្រហមកម្ពុជា ខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអនុញ្ញាតជូន ឯកឧត្តម HU BIN CHEN ឧបការីរដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសន្តិសុខសាធារណៈចិន និងសហការី ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមអមជាមួយ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អនុញ្ញាតឱ្យរដ្ឋមន្រ្តីការបរទេស នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ជើញចូលរួម ទទួលដំណើរនិវត្តន៍ របស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បន្ទាប់ពីបានអញ្ជើញចូលរួម សន្និបាតប្រចាំឆ្នាំលើកទី៨០ របស់គណៈកម្មការសេដ្ឋកិច្ច និងសង្គមកិច្ចសម្រាប់អាស៊ី-ប៉ាស៊ីហ្វិក នៅព្រះរាជណាចក្រថៃ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុខ សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋានប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី បើកវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាល ស្ដីពី វិធីសាស្ត្រស្រាវជ្រាវ បទល្មើសរំលោភបំពាន និងអំពើធ្វើអាជីវកម្មផ្លូវភេទ លើកុមារតាមប្រព័ន្ធអនឡាញ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យឯកឧត្ដម វ៉ាង យី (WANG Yi) រដ្ឋមន្ត្រីការបរទេសសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន ចូលជួប សម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុខ សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋាន ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី បើកសិក្ខាសាលាស្តីពីការ ប្រយុទ្ធប្រឆាំង ទេសចរណ៍ផ្លូវភេទ និងការជួញដូរផ្លូវភេទ លើអនីតិជន តាមប្រព័ន្ធអ៊ីនធើណេត ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី អានបន្ត