ឯកឧត្តម គួច ចំរើន និងលោកជំទាវ អញ្ជើញសំណេះសំណាលជាមួយជនអាណាថាគ្មានទីពឹង នៅមន្ទីរសង្គមកិច្ច អតីតយុទ្ធជន និងយុវនីតិសម្បទាខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចុះត្រួតពិនិត្យកងកម្លាំង តាមបញ្ជាគោលដៅសំខាន់ៗ ក្នុងភូមិសាស្រ្តខេត្តកំពង់ចាម ដើម្បីរក្សា សន្តិសុខ សុវត្ថិភាព សណ្តាប់ធ្នាប់ ជូនបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជថ្នាក់ជាតិចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ប្រើប្រាស់ នូវវិបស្សនា និងសមិទ្ធផលនានា នៅក្នុងវត្តព្រែកពោធិ៍មង្គល អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជថ្នាក់ជាតិ ចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ចើញចុះជួបចែកអំណោយ ជូនដល់គ្រួសារក្រីក្រចំនួន ៣០គ្រួសារ នៅក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះជួយស្រុកបាណន់ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធី បើកព្រឹត្តិការណ៍សង្ក្រាន្តបាត់ដំបង ២០២៤ ក្រោមអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ កងកម្លាំង អន្តរាគមន៍ពិសេស និងត្រួតពិនិត្យ លើមធ្យោបាយ សម្ភារៈ បម្រើដល់ ការងារ ការពារ សន្តិសុខ សុវត្ថិភាព សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង អញ្ជើញបួងសួងសុំសេចក្ដីសុខ នាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ នៅប្រាសាទបាណន់ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញចូលរួមពិធី អបអរសាទរបុណ្យចូលឆ្នាំខ្មែរ និងអបអរសាទរខួប ១០ឆ្នាំ នៃការបង្កើត អគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ និងអគ្គនាយកដ្ឋានអត្តសញ្ញាណកម្ម នៃក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ជំរុញការអនុវត្ត ការចុះបញ្ជីគម្រោងវិនិយោគ ដែលមានទុនវិនិយោគសមមូលនឹង ៥លានដុល្លារចុះ នៅថ្នាក់រាជធានី ខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ប៉ុល រតនា ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្ឋានឃុំចុងអំពិល បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយសកម្មជន សមាជិក សមាជិកាគណបក្ស និងពិសាអាហារសាមគ្គី ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមប្រារព្វពិធី ចម្រើនព្រះបរិត្ត រាប់បាត្រ បង្សុកូល អបអរសាទរឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ ឆ្នាំរោង នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ភោធកសិដ្ឋាន ចិញ្ចឹមគោយកទឹកដោះគិរីសួគ៌ របស់ក្រុមហ៊ុនខ្មែរ ហ្វ្រេសមីល ឯ.ក ស្ថិតក្នុងស្រុកបាទី ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី កើត រិទ្ធ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ក្រុមការងារគណៈកម្មការថ្នាក់ជាតិ ពិនិត្យ និងវាយតម្លៃបញ្ជីឈ្មោះទណ្ឌិត ស្នើសុំបន្ធូរបន្ថយទោស និងលើកលែងទោស អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួមចុះបញ្ជាដឹកនាំ កងកម្លាំងនគរបាលក្រោមឱវាទ ការពារសន្តិសុខ សណ្តាប់តាមដងផ្លូវ ជូនសម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
លោកឧត្ដមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបសភាពការណ៍ឆ្នាំ២០២៣ និងត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៤ ព្រមទាំងផ្សព្វផ្សាយទិសដៅ របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ និងអគ្គស្នងការនគរបាលជាតិ សម្រាប់ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន សូមថ្លែងអំណរគុណ យ៉ាងជ្រាលជ្រៅបំផុតចំពោះ ក្រុមហ៊ុន ជីប ម៉ុង ដែលបានឧបត្ថម្ភថវិកា ចំនួន ៧០ម៉ឺនដុល្លារ ជូនកាកបាទក្រហមកម្ពុជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយផែនការចុងក្រោយ ត្រៀមបំពេញបេសកកម្ម ការពារសន្តិសុខ សុវត្ថិភាព រក្សាសណ្តាប់ធ្នាប់ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានដឹកនាំ មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថរាជធានី ព្រមទាំង មេបញ្ជាការអាវុធហត្ថខណ្ឌទាំង១៤ ចូលគោរពជូនពរ ឯកឧត្តម ឃួង ស្រេង ដើម្បីអបអរសាទរបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំប្រជុំតាមដាន ត្រួតពិនិត្យ និងវាយតម្លៃគម្រោង អភិវឌ្ឍរមណីយដ្ឋានខ្សាច់កម្សាន្ត សាធារណៈកម្រិតខ្ពស់ប្រវែង ២ ៧០០ម៉ែត្រ ស្ថិតនៅក្រុងកែប អានបន្ត