ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកបាណន់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីកាត់ឬសសីមាព្រះវិហារថ្មី នៅវត្តចែងក្តា ស្ថិតក្នុងស្រុកបាណន់ អានបន្ត
មន្ត្រីនៃអគ្គនាយកដ្ឋានទូរទស្សន៍ជាតិកម្ពុជា បានស្នេីសុំកិច្ចសម្ភាសពិសេសមួយ ជាមួយលោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងផែនការ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបិទសន្និបាត បូកសរុបការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងផែនការ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការរងកងទ័ពជើងទឹក បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការ រៀបចំក្របខ័ណ្ឌ ចាត់តាំងកម្លាំងទ័ព ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមនាវី ទៀ វិញ អានបន្ត
មាតាមនុស្សធម៌ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ផ្តល់អំណោយមនុស្សធម៌ ជាលើកទី១៧ ដល់ជនមានពិការភាព ចំនួន ៣៥០នាក់ នៃមជ្ឈមណ្ឌលបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ ជនមានពិការភាពភ្នែក សមាគមតន្ត្រីសំនៀងជនពិការ អានបន្ត
អំណោយរបស់លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី តាមរយៈលោកស្រី ឈាង ស្រីនាថ ប្រធានកិត្តិយសអនុសាខា សមាគមនារីកម្ពុជា ដើម្បីសន្តិភាព និងអភិវឌ្ឍន៍ស្នងការដ្ឋាននគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បន្ដឧបត្ថម្ភដល់មន្ត្រីនគរបាលមានជំងឺ ចំនួន០៤នាក់ អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ បានដឹកនាំប្រតិភូចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកថវិកា ផ្តល់ជូនកងទ័ព នៅអង្គភាពយោធភូមិភាគពិសេស ដើម្បីអបអរពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកថវិកា ចែកជូនកងកម្លាំង ទិសយោធភូមិភាគទី៣ ក្នុងឱកាសអបអរពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួមសំណេះសំណាល ជាមួយអតីតមន្រ្តី អគ្គលេខាធិការដ្ឋានរដ្ឋសភា ដែលជានិវត្តន៍ជន នៅវិមានរដ្ឋសភា អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យឯកអគ្គរដ្ឋទូតអូស្ត្រាលី ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងជម្រាបលា នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី បិទវគ្គបំប៉នជំនាញ ស្រាវជ្រាវបង្រ្កាប បទល្មើសជំនាន់ទី២ និងប្រគល់វិញ្ញាបនបត្រ បញ្ជប់ការសិក្សា ជូនមន្រ្តីនគរបាលជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ប្រារព្ធពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយមន្ត្រីរាជការ និងពិធីសូត្រមន្ត ចំរើនព្រះបរិត្ត សុំពរជ័យ ពីទេវតាឆ្នាំថ្មី អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញបន្តចូលរួមអមដំណើរ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកថវិកា ផ្តល់ជូនកងទ័ព នៅអង្គភាពយោធភូមិភាគពិសេស ដើម្បីអបអរពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ លទ្ធផលសិក្ខាសាលាស្តីពី របៀបរបបការងារព័ត៌មាន និងសាធារណមតិ សម្រាប់រដ្ឋបាលរាជធានី-ខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្នាភិបាល និងសហការី អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល សាកសួរសុខទុក្ខ នាយនាវី នាយនាវីរង និងពលនាវី នៅបញ្ជាការដ្ឋានការពារកោះ-ឆ្នេរ លេខ៣១ ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ បានអញ្ចើញចូលជួបសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងជូនពរឆ្នាំថ្មី ដល់នាយនាវី នាយនាវីរង ពលនាវិក មូលដ្ឋានសមុទ្ររាម ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ ឆ្នាំរោង អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យលោក Jonathan K.S. Choi ប្រធានក្រុមហ៊ុន Sunwah Group ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរ នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ចុះជួបសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងនាំយកថវិកា ទៅឧបត្ថម្ភដល់កងកម្លាំង នៅទិសយោធភូមិភាគទី៣ ក្នុងឱកាសអបអរ ពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ជេីញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិនិត្យ និងពិភាក្សា លើផែនការសកម្មភាព ដើម្បីអនុវត្តវិធានការគន្លឹះ ក្នុងការកែទម្រង់ រដ្ឋបាលសាធារណ: របស់រាជរដ្ឋាភិបាល នីតិកាលទី៧ អានបន្ត