ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីផ្សព្វផ្សាយ ស្ដីពីការ អនុវត្តរបបសន្តិសុខសង្គម ផ្នែកថែទាំសុខភាព តាមរបបភាគទាន ដោយស្ម័គ្រចិត្ត សម្រាប់អ្នកក្នុងបន្ទុក សមាជិក ប.ស.ស អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យ ឯកឧត្តម ខាំបៃ ដាំឡាត់ ប្រធានសមាគមមិត្តភាពឡាវ-កម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបុណ្យសម្ពោធឆ្លង ឧបដ្ឋានសាលាឆាន់ និងសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្តទេពនិមិត្ត ហៅវត្តថ្មី ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា ស្ថិតនៅក្រុងខេមរភូមិន្ទ ខេត្តកោះកុង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ជើញចូលរួមជូនដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ បំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋ ប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជេីញជួបពិភាក្សាការងារ ទ្វេភាគី ជាមួយ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត សនសៃ ស៊ីផាន់ដន នាយករដ្ឋមន្រ្តី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យ ប្រជាមានិតឡាវ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា អញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ជាមួយ ឯកឧត្តម នាយករដ្ឋមន្ត្រី សាធារណរដ្ឋ ប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ ក្នុងពិធីចុះអនុស្សរណៈ យោគយល់គ្នា លើឯកសារចំនួន ៧ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ បានអនុញ្ញាតឱ្យ លោកស្រីវេជ្ជបណ្ឌិត Soulany Chancy និងលោកស្រី Maki NOMURA ចូលជួប សម្តែងការគួរសម ក្នុងអំឡុងពេលទស្សនកិច្ចនៅកម្ពុជា អានបន្ត
លោកស្រី ឈាង ស្រីនាថ ជាភរិយារបស់ លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញបន្ដចុះសាកសួរ សុខទុក្ខមន្រ្តីនគបាលជាតិ នៃស្នងការដ្ឋាន នគរបាលខេត្តកំពង់ចាម ដែលមានជំងឺប្រចាំកាយ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ នៃរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា អញ្ជើញបំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញជូនដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ បំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅប្រទេសឡាវ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ស្តីពីលទ្ធផល ប្រតិបត្តិការចុះពិនិត្យ និងបង្ក្រាបបទល្មើស ឆបោកតាមប្រព័ន្ធអនឡាញ ចំនួន ៣ទីតាំង ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានគណៈកម្មការចំពោះកិច្ច បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ស្តីពីលទ្ធផល ប្រតិបត្តិការចុះពិនិត្យ និងបង្ក្រាបបទល្មើស ឆបោកតាមប្រព័ន្ធអនឡាញ ចំនួន ៣ទីតាំង ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការ បូកសរុបលទ្ធផល នៃការបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង សមាជិកព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៥ ឆ្នាំ២០២៤ ក្នុងខេត្តបាត់ដំបង ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល សមាជិកគណៈកម្មធិកកណ្ដាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
ក្នុងឱកាសថ្ងៃខួបកំណើត គម្រប់អាយុ១២ឆ្នាំ របស់កូនស្រី ឯកឧត្តម កើត ឆែ និងលោកជំទាវ ដែលនឹងមកដល់ នាពេលឆាប់ៗខាងមុខ បាននាំយកអំណោយមួយចំនួន ផ្តល់ក្តីស្រឡាញ់ ជូនកុមារា កុមារី អ្នកគ្រូ លោកគ្រូ នៅមជ្ឈមណ្ឌលកូលាបទី៤ នៅក្នុងខណ្ឌទួលគោក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ជើញអមដំណើរ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីបើក ទិវាជាតិ វិទ្យាសាស្ត្របច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍ លើកទី២ ឆ្នាំ២០២៤ នៅកោះពេជ្រ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ បើកទិវាជាតិ វិទ្យាសាស្ត្របច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍ លើកទី២ ឆ្នាំ២០២៤ នៅមជ្ឈមណ្ឌលសន្និបាត កោះពេជ្រ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្ត និងប្រធានគណៈកម្មាធិការ សមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជា ខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ របស់សមាគមអតីត យុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្ត និងជាប្រធានកិត្តិយស សាខាសមាគមអតីត យុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារ សមាគមអតីត យុទ្ធជនកម្ពុជាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត