ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំ គណៈកម្មាធិការ សម្បទានដីសង្គមកិច្ច អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំអនុគណៈកម្មការខ្លឹមសារ ដើម្បីពិនិត្យឆ្លងឯកសារ ពាក់ព័ន្ធសន្និបាត ត្រួតពិនិត្យលទ្ធផលការងារ ឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បញ្ជូនទឹកជួយសង្គ្រោះ ស្រូវប្រាំងជិត ១ម៉ឺនហិកតា តាមការស្នើសុំ របស់អាជ្ញាធរ ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យលោក Devin Barta ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មអាមេរិក នៅកម្ពុជា ( AmCham Cambodia) ចូលជួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញដឹកនាំប្រតិភូ ជូនពរឆ្នាំថ្មីឯកអគ្គរដ្ឋទូត និងអនុព័ន្ធយោធាវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញដឹកនាំប្រតិភូជូនពរ ឯកអគ្គរដ្ឋទូតចិន និងអនុព័ន្ធយោធាចិន ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ក់ ជីតូ បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផល ការងារប្រចាំខែមករា និងលើកទិសដៅខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ នៃអគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ អានបន្ត
ព្រះករុណា ព្រះបាទសម្ដេចព្រះនរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជណាចក្រកម្ពុជា ចេញព្រះរាជក្រឹត្យ ត្រាស់បង្គាប់ តម្លើងឋានន្ដរស័ក្ដិ ថ្នាក់ឧត្តមសេនីយ៍ទោ ជូនលោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួម កិច្ចប្រជុំគណៈអចិន្ត្រៃយ៍ ក្រោមការដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពី សម្តេចមហារដ្ឋសភាធិការធិបតី ឃួន សុដារី ប្រធានរដ្ឋសភា អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាឲ្យប្រធានគណ:កម្មាធិការ សហប្រតិបត្តិការ ធុរកិច្ចមេគង្គ-ជប៉ុន នៃសភាពាណិជ្ជកម្ម និងឧស្សាហកម្មជប៉ុន ក្នុងជំនួបសម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សែ វុទ្ធី បានអមដំណើរ លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក សេង សុង អញ្ជើញជូនពរ ភាគីមិត្តវៀតណាម ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិវៀតណាម ឆ្នាំ២០២៤ នៅបញ្ជារការដ្ឋានយោធភូមិភាគ៧ នៃសាធារណរដ្ឋ សង្គមនិយមវៀតណាម អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តស្វាយរៀង ព្រមទាំងប្រតិភូ អមដំណើរ អញ្ជើញចូលរួម ជូនពរភាគីមិត្តវៀតណាម ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិវៀតណាម ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញដង្ហែរព្រះពុទ្ធរូបធ្វើពីស្ពាន់យកមកតម្កល់លើបល្ល័ង ស្ថិតនៅវត្តគីរីជលសារកោះរ៉ុង ក្នុងសង្កាត់កោះរ៉ុង ក្រុងកោះរ៉ុង អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីប្រកាសដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការនូវ កម្មវិធីពិសេសជំរុញការវិនិយោគ ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ ឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ថវិកាចំនួនពីរលើក ស្មើនឹង ១៥០០០ដុល្លារ មកហើយដែល ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បាននាំយកជាអំណោយ ចុះសួរសុខទុក្ខដល់ មេបញ្ជាការរង ដែលកំពុង មានជំងឺធ្ងន់ ម្តងហើយម្តងទៀត ប្រកបដោយការ យកចិត្តទុកដាក់ខ្ពស់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការរងកងទ័ពជើងទឹក បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធីបង្ហាញការបង្ហោះដ្រូនធុន CW-15 និងCW-40 របស់ក្រុមហ៊ុនចិន ជូនដល់កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការនូវ កម្មវិធីពិសេស ជំរុញការវិនិយោគ ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ ឆ្នាំ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីប្រកាសដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការនូវ កម្មវិធីពិសេស ជំរុញការវិនិយោគ ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ ឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សិទ្ធិ ឡោះ ប្រធានសមាគមអតីតយុទ្ធជនកម្ពុជា ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ បានអញ្ចើញជាអធិបតី បើកកិច្ចប្រជុំលើកដំបូង ផ្សព្វផ្សាយ របៀបរបបការងារ ការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ច ដល់សមាជិក អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សិទ្ធិ ឡោះ ស្នងការនគរបាលខេត្តបន្ទាយមានជ័យ បានអញ្ជើញដឹកនាំ កិច្ចប្រជុំបូកសរុបសភាពការណ៍ និងផ្សព្វផ្សាយផែនការ ការពារសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណ: និងសុវត្ថិភាពសង្គម ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីរបស់ប្រជាជនចិន និង វៀតណាម អានបន្ត