សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងវេទិកាធុរកិច្ចបារាំង-កម្ពុជា ក្នុងឱកាសនៃដំណើរបំពេញ ទស្សនកិច្ចជាផ្លូវការ នៅប្រទេសបារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រៀមលក្ខណៈសម្រាប់ ទទួលគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ ក្រសួងនគរបាលវៀតណាម អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន នាយករដ្ឋមន្រ្តីស្តីទីនៃកម្ពុជា បានអនុញ្ញាតឱ្យ ឯកឧត្តម ឯកអគ្គរដ្ឋទូតសហព័ន្ធរុស្ស៊ី ប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្រ្តី អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន នាយករដ្ឋមន្រ្តីស្តីទីនៃកម្ពុជា បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកជំទាវបណ្ឌិត ឯកអគ្គរដ្ឋទូតឥណ្ឌា ប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចុះពិនិត្យការបង្កបង្កើនផល និងដោះស្រាយបញ្ហាកង្វះទឹកបញ្ចូលស្រែប្រាំង របស់ប្រជាកសិករ នៅស្រុកជើងព្រៃ និងស្រុកបាធាយ អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យលោកស្រី នាយកប្រតិបត្តិ Sofitel, MGallery និង Emblems តំណាងឱ្យ ACCOR Group ចូលជួបសម្តែងការគួរសម អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល ជាមួយបងប្អូនខ្មែរ នៅទ្វីបអឺរ៉ុប ប្រមាណ២ ៥០០ នៅទីក្រុងប៉ារីស ប្រទេសបារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ សេចក្តីសម្រេចចិត្ត មហាសន្និបាត មវិសាមញ្ញតំណាង ទូទាំងប្រទេស របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ជូនដល់សមាជិកគណបក្ស នៅស្រុកពារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ ផ្ញើសារគោរពជូនពរ ជូនចំពោះ សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង ក្នុងឱកាសដ៏ថ្លៃថ្លា នៃទិវាចម្រើនជន្មាយុ គម្រប់ខួប ៧៣ឆ្នាំ ឈានចូល ៧៤ឆ្នាំ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការអប់រំ យុវជន កីឡា ធម្មការ សាសនា វិចិត្រសិល្បៈ និងទេសចរណ៍ បានអញ្ចើញជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីបើក ជាផ្លូវការ ឆ្នាំផ្លាស់ប្តូរ ប្រជាន និងប្រជាជន កម្ពុជា-ចិន ២០២៤ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល បានអញ្ចើញចូលរួមជាមួយ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា អនុញ្ញាតឲ្យអនុរដ្ឋមន្ត្រី ក្រសួងសន្តិសុខសាធារណៈ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន និងសហការី ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រគល់វិញ្ញាបនបត្រ សម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុ ជូនប្រជាពលរដ្ឋ ចំនួន ៣ ភូមិ ក្នុងខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុង មហាសន្និបាត បញ្ចប់អាណត្តិទី៤ និងបន្តអាណត្តិទី៥ របស់សហព័ន្ធកីឡាទូកកានូត និងទូករ៉ូអ៉ីង ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចក្រឡាហោម ស ខេង អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ជើញដឹកនាំ គណៈប្រតិភូកម្ពុជា បំពេញទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋបារាំង និងចូលរួម វេទិកាសេដ្ឋកិច្ចពិភពលោក អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជូនដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញទៅបំពេញ ទស្សនកិច្ចផ្លូវការ នៅសាធារណរដ្ឋបារាំង អានបន្ត
កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានទទួលស្វាគមន៍ គណៈប្រតិភូយុវជនស្ម័គ្រចិត្តអាស៊ាន ដែលអញ្ជើញមក ធ្វើទស្សនកិច្ចសិក្សា ទទួលវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពី វិជ្ជាសង្គ្រោះបឋម និងសេវាកម្មភាព ធន់សហគមន៍តាមមូលដ្ឋាន អានបន្ត
ឯកឧត្ដម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួម ពិធីប្រកាសក្រុមការងារ រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ចុះមូលដ្ឋានខេត្តបាត់ដំបង ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្ដី អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត សម្រេចបញ្ចប់មុខតំណែង លោក ខេង យ័ន អភិបាលក្រុងកែប ដោយសារប្រើប្រាស់ អំណាចនៃតួនាទី ប្រព្រឹត្តអំពើប៉ះពាល់ ដល់ប្រយោជន៍រដ្ឋ និងប្រជាពលរដ្ឋ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្ដី កើត រិទ្ធ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាស ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ចុះមូលដ្ឋានខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត