លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិនិត្យ និងផ្ដល់យោបល់គណៈកម្មការ សម្របសម្រួលបច្ចេកទេស លើសេចក្តីព្រាងកម្មវិធី វិនិយោគបីឆ្នាំរំកិល ២០២៦-២០២៨ របស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសពវីរកងទ័ព ឧត្តមសេនីយ៍ត្រី លោកព្រិន្ទបាលឯក រ័ត្ន វណ្ណៈ ដែលពលីក្នុងពេលបំពេញ បេសកកម្មការពារទឹកដី អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមប្រកាសផ្ទេរ និងចូលកាន់មុខតំណែង ប្រធានសាលាដំបូង និងព្រះរាជអាជ្ញា នៃអយ្យការអមសាលាដំបូងខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម សៅ សុខា សមាជិក គណៈអចិន្ត្រៃគណៈកម្មាធិការកណ្តាល ប្រធានក្រុមការងារ ចុះជួយមូលដ្ឋាន ស្រុកស្វាយទាប អញ្ជើញចុះសំណេះសំណាល ជាមួយ លោកគ្រូ អ្នកគ្រូ សិស្សានុសិស្ស និងពិនិត្យ វឌ្ឍនភាពការងារ សាងសង់ សាលាឋមសិក្សាតានូ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានទទួលអំណោយជាថវិកា ចំនួន ៨លានរៀល ពីក្រុមហ៊ុន ភ្នំពេញស៊ីធីសេនធ័រ (PPCC) ជូនកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ដើម្បីបម្រើសកម្មភាពមនុស្សធម៌ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា អញ្ជើញចូលរួមគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ ឯកឧត្តម កឹម បូរី នៅក្នុងខណ្ឌសែនសុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ជា សុមេធី អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ បញ្ហាប្រឈម ដំណោះស្រាយ ប្រចាំខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅអនុវត្តបន្ត របស់ក្រសួងសង្គមកិច្ច អតីតយុទ្ធជន និងយុវនីតិសម្បទា អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញចូលរួមបុណ្យទក្ខិណានុប្បទានគម្រប់៧ថ្ងៃ និង១០០ថ្ងៃ ឧទ្ទិសកុសលជូនដល់ វិញ្ញាណក្ខន្ធ លោក ឈួរ ងួនស្រូយ ស្ថិតក្នុងខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការ សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាខេត្ត អញ្ជើញចែកអំណោយមនុស្សធម៌ ជូនគ្រួសារទីទ័លក្រ ងាយរងគ្រោះ ចំនួន ៣៦គ្រួសារ នៅក្នុងស្រុកត្រាំកក់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ជា សុមេធី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសង្គមកិច្ច អតីតយុទ្ធជន និងយុវនីតិសម្បទា អញ្ចើញចូលរួមអបអរសាទរ ទិវាជនមានពិការភាពកម្ពុជា លេីកទី២៧ និងអន្តរជាតិលេីកទី៤៣ ក្រោមប្រធានបទ បរិយាបន្នពិការភាព លើគ្រប់វិស័យ ដើម្បីលើកកម្ពស់វឌ្ឍនភាពសង្គម អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជាម ច័ន្ទសោភ័ណ អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំគណៈអភិបាល ដើម្បីពិនិត្យ និងពិភាក្សាការងារ ចាំបាច់មួយចំនួន ពាក់ព័ន្ធនឹងការអនុវត្តការងារ របស់រដ្ឋបាលខេត្ត អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ៖ ស្នាក់ការថ្មី នៃគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ឃុំសំបួរ នឹងលេចរូបរាងនៅពេលខាងមុខ ស្ថិតក្នុងស្រុកស្វាយទាប ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម សែ វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកស្វាយទាប បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីបញ្ចុះបឋមសិលា កសាងទីស្នាក់ការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ឃុំសំបួរ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គី អភិវឌ្ឍន៍មាតុភូមិកម្ពុជា អញ្ជើញចូលរួមបុណ្យសព លោកស្រី ខៀវ រ៉ាវី នៅក្នុងខណ្ឌដូនពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចសាមញ្ញលើកទី១៨ អាណត្តិទី៤ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត នៅសាលប្រជុំសាលាខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព លោកស្រី ខៀវ រ៉ាវី ត្រូវជាកូនបង្កើតរបស់ ឯកឧត្តម មុត ខៀវ ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់ផ្សារថ្មីទី៣ ខណ្ឌដូនពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សែ វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្ស ចុះជួយមូលដ្ឋានស្រុកស្វាយទាប អញ្ជើញធ្វើពិធីក្រុងពាលី កសាងទីស្នាក់ការគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា ឃុំសំបួរ និងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធនានា (ទីតាំងថ្មី) ស្ថិតនៅឃុំសំបួរ ស្រុកស្វាយទាប ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ទិវាជនមានពិការភាពកម្ពុជាលើកទី២៧ និងអន្តរជាតិលើកទី៤៣ ក្រោមប្រធានបទ បរិយាបន្នពិការភាព លើគ្រប់វិស័យ ដើម្បីលើកកម្ពស់ វឌ្ឍនភាពសង្គម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំឆ្លងសេចក្តី ព្រាងរបាយការណ៍ បូកសរុបលទ្ធផល ការងារខែវិច្ឆិកា និងទិសដៅអនុវត្តខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ របស់អគ្គលេខាធិការដ្ឋាន នៃគណៈកម្មាធិការជាតិ សន្តិសុខលម្ហសមុទ្រ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នេត្រ ភក្ត្រា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងព័ត៌មាន បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូក្រសួងព័ត៌មាន អញ្ចើញចូលរួមគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តមសាស្រ្តចារ្យ ហេង តៃគ្រី ជាអតីតប្រធានមន្ទីរពេទ្យកាល់ម៉ែត ស្ថិតនៅក្នុងសង្កាត់ស្រះចក ខណ្ឌដូនពេញ អានបន្ត