លោក ហេង វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារ ថ្នាក់កណ្តាលចុះជួយ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ចុះជួយមូលដ្ឋាន ឃុំអារក្សត្នោត ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងផ្ដល់អំណោយឧបត្ថម និងថវិកា ជូនដល់គណៈកម្មការ និងក្រុមកីឡាករទូក ប្រមាណ ៣.០០០នាក់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធ អតីតអ្នកជំនាញការកសិកម្ម នៃសហភាពសូវៀត ដែលបានស្លាប់ ដោយសារទាហាន ខ្មែរក្រហម វាយឆ្មក់តាមដងផ្លូវ នៅក្នុងស្រុកចំការលេី អានបន្ត
កិច្ចពិភាក្សាស្តីពី សហគមន៍តែមួយ ដឹកនាំឆ្ពោះទៅ បញ្ចប់ជំងឺអេដស៍ ដើម្បីចូលរួម ទិវាពិភពលោក ប្រយុទ្ធនឹងជំងឺអេដស៍ ១ធ្នូ ឆ្នាំ២០២៣ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញក្នុងកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម ហែម វណ្ណឌី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងឧស្សាហកម្ម វិទ្យាសាស្រ្ត បច្ចេកវិទ្យា និងនវានុវត្តន៍ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីបុណ្យអង្គកឋិនទាន ដែលផ្ដួចផ្ដើមដោយ ឯកឧត្តម ទេសរដ្នមន្ត្រី ព្រំ សុខា និងលោកជំទាវ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអញ្ចើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីចុះហត្ថលេខា លើកិច្ចព្រមព្រៀង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជូ សារុន មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ និងតែងតាំង ផ្លាស់ប្តូរមុខតំណែង បំពាក់ឋានន្តរសក្តិជូនយោធិន នៃកងរាជអាវុធហត្ថខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ៅ សុផាន់ បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំពហុភាគី មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងគោក នៃបណ្តាប្រទេស សមាជិកអាស៊ាន លើកទី២៤ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានលើកឡើង ចំពោះការខិតខំប្រឹង កសាងសមិទ្ធផលនានា និងការអភិវឌ្ឍអង្គភាព នារយៈពេលជិត ១ឆ្នាំ កន្លងមកនេះ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីផ្សព្វផ្សាយ កម្មវិធីបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ និងបច្ចេកទេស សម្រាប់យុវជន មកពីគ្រួសារក្រីក្រ និងគ្រួសារ ងាយរងហានិភ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា បានអញ្ចើញចូលរួម គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព មហាឧបាសិកា ពុទ្ធសាសនូបត្ថម្ភក៍ យិប ថាំកេសន ត្រូវជាម្តាយក្មេក សម្តេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ អានបន្ត
សម្តេចវិបុលសេនាភក្តី សាយ ឈុំ បានអញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំសម័យប្រជុំ លើកទី១១ ព្រឹទ្ធសភា នីតិកាលទី៤ ដើម្បីពិនិត្យឱ្យយោបល់ លើសេចក្តីព្រាងច្បាប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ អញ្ជើញបើក កញ្ចប់លទ្ធផល វញ្ញាសារប្រឡង សញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សា ទុតិយភូមិ ឆ្នាំសិក្សា ២០២២-២០២៣ នៅសាលាខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី បានអញ្ចើញគោរព វិញ្ញាណក្ខន្ធសព មហាឧបាសិកា ពុទ្ធសាសនូបត្ថម្ភក៍ យិប ថាំកេសន ត្រូវជាម្តាយក្មេក សម្តេចពិជ័យសេនា ទៀ បាញ់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបើកសន្និសីទ ស្តីពី ចក្ខុវិស័យ ប្រទេសកម្ពុជា ឆ្នាំ២០៣០ និងឆ្នាំបន្តបន្ទាប់ទៀត ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន បានអញ្ជើញដាក់កម្រងផ្កា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព មហាឧបាសិកា ពុទ្ធសាសនូបត្ថម្ភក៍ យិប ថាំកេសន ត្រូវជាជីដូនរបស់ ឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ទៀ សីហា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញចូលរួម ពិធីបើកសន្និសីទ ស្តីពី ចក្ខុវិស័យ ប្រទេសកម្ពុជាឆ្នាំ២០៣០ និងឆ្នាំបន្តបន្ទាប់ទៀត ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីបើកសន្និសីទ ស្តីពីចក្ខុវិស័យ ប្រទេសកម្ពុជាឆ្នាំ២០៣០ និងឆ្នាំបន្តបន្ទាប់ទៀត ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងកិច្ចប្រជុំស្តាប់របាយការណ៍ អំពីការងារ របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាន នគរបាលជាតិ និងស្នងការដ្ឋាន នគរបាលរាជធានី-ខេត្ត អានបន្ត