ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល ជាមួយ បងប្អូនកម្មករ និយោជិត នៅក្នុងខេត្តកណ្តាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ ចុះស្រង់ស្ថិតិទិន្នន័យមូលដ្ឋាន អាជីវកម្មក្នុងក្រុងព្រះសីហនុ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានអញ្ជេីញជួប សំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងចែកអំណោយ មនុស្សធម៌ ជូនអ្នកងាយរងគ្រោះ មានជីវភាពខ្វះខាត រស់នៅក្រុងពោធិ៍សាត់ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាព ក្នុងពិធីបើកសិក្ខាសាលា ស្តីពី ការចូលរួមគាំទ្រ ស្រ្តីបម្រើការ ក្នុងសេវាកម្សាន្តទេសចរណ៍ នៃសេដ្ឋកិច្ច ក្រៅប្រព័ន្ធ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីប្រកាស តែងតាំង លោកជំទាវ អាំង សុជាតា ខូយរីដា ជាអនុប្រធាន កិត្តិយសសាខា និងជាប្រធានក្រុមការងារ ឥស្សរជនឆ្នើមថ្នាក់ជាតិ នៃសាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជា ខេត្តពោធិ៍សាត់ អានបន្ត
សេចក្ដីបំភ្លឺព័ត៍មាន របស់ស្នងការដ្ឋាន នគរបាលខេត្តកំពង់ចាម ករណីបណ្តាញ ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយសង្គម និងសារព័ត៌មាន មួយចំនួន ដែលគ្មានប្រភពច្បាស់លាស់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងពិធីបើក វគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពីការ ដោះស្រាយវិវាទ ក្រៅប្រព័ន្ធតុលាការ ជាមួយ នៅសាលប្រជុំសាលារាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
រាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ផ្ដល់ពូជស្រូវជាង ៣០តោន ជូនដល់កសិករ ដែលរងគ្រោះ ដោយជំនន់ទឹកភ្លៀង នៅស្រុកស្ទឹងត្រង់ និងស្រុកជេីងព្រៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឌី វិជ្ជា បានអញ្ចើញចូលរួម ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយផែនការ ការពារសន្ដិសុខ សណ្ដាប់ធ្នាប់ ក្នុងឱកាសពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ ស្ពានហាលខាងលិច ប្រាសាទអង្គរវត្ត អានបន្ត
ផ្ទះថ្មថ្មី ៣ខ្នង ជាព្រះរាជអំណោយ ដ៏ឧត្តុង្គឧត្តមរបស់ សម្តេចព្រះមហាក្សត្រី នរោត្តម មុនិនាថ សីហនុ តាមរយៈ សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន បានប្រគល់ ជូនប្រជានុរាស្ត្រ ៣គ្រួសារ នៅស្រុកទឹកផុស ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន និង ឯកឧត្តមបណ្ឌិតសភាចារ្យ ហ៊ាន សាហ៊ីប បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងសិក្ខាសាលាស្ដីពី វិធានការ ដោះស្រាយ គម្រោងវិនិយោគ ជាប់គាំង ក្នុងខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
លោកឧត្ដមសេនីយ៍ត្រី ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញចូលរួម ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល និងចែកពូជស្រូវ ដល់ប្រជាពលរដ្ឋ រងគ្រោះជំនន់ ទឹកភ្លៀង ចំនួន ៣២៤គ្រួសារ នៅស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
អគារសិក្សា ១ខ្នង ៦បន្ទប់ នៃអនុវិទ្យាល័យ ឈេីទាល ជាអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លារបស់ សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង និងលោកជំទាវ តាមរយ: ឯកឧត្តម សន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំខែតុលា និងទិសដៅខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ របស់ក្រុមការងារ គណបក្សចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារ ថ្នាក់កណ្តាលចុះជួយស្រុកស្ទឹងត្រង់ និងសហការី បានអញ្ចើញចុះពិនិត្យស្ថានភាពស្ពាន បេតុងវាលត្រដក់ពង ដែលត្រូវបានបាក់ស្រុត ដោយសារ ជំនន់ទឹកភ្លៀង ស្ថិតនៅឃុំទួលសំបួរ ស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ជាមួយ មជ្ឈមណ្ឌលឧត្តមភាព សម្រាប់ស្រាវជ្រាវ និងនវានុវត្តន៍ នៃសាកលវិទ្យាល័យ ជាតិគ្រប់គ្រង អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាមបាន បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងសិក្ខាសាលា ឆ្លុះបញ្ចាំង ស្ដីពីការ ផ្ដល់សេវា រដ្ឋបាល របស់អង្គភាព ច្រកចេញចូលតែមួយ រាជធានីខេត្ត និងការសម្រុះសម្រួល ការិយាល័យប្រជាពលរដ្ឋ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អគាររដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធ អគាររដ្នបាល និងសមិទ្ធផលនានា នៅខេត្តកំពង់ស្ពឺ និងប្រកាសជាខេត្តអស់មីន អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញអមដំណើរ សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ ជាផ្លូវការ អគាររដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត