ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី អញ្ជើញអមដំណើរសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីជួបសំណេះសំណាល សួរសុខទុក្ខ និងចែកអំណោយ ជូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ស្ថិតនៅស្រុកអូរជ្រៅ ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា ប្រធានគណៈកម្មាធិការស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈអចិន្រ្តៃយ៍គណបក្សស្រុក ពិនិត្យ និងអនុម័តវាយតម្លៃ បេក្ខភាពមន្រ្តីគណបក្ស ដើម្បីស្នើសុំតែងតាំង និងពិនិត្យសម្រេចការងារគណបក្សមួយចំនួន អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំអន្តរក្រសួងពិភាក្សា លើការងារផ្គត់ផ្គង់ និងតភ្ជាប់បណ្តាញទឹកស្អាត ក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តព្រះសីហនុ ខេត្តកំពត និងខេត្តកែប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយរបាយការណ៍ ស្ដីពីសភាពការណ៍ទូទៅ និងការងារគណបក្សឆ្នាំ២០២៥ និងទិសដៅភារកិច្ចឆ្នាំ២០២៦ របស់គណៈអចិន្ត្រៃយ៍ គណៈកម្មាធិការកណ្ដាលគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋានគ្រប់គ្រងអាវុធ ជាតិផ្ទុះ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យមើលវឌ្ឍនភាព ការងារការិយាល័យ គ្រប់គ្រងអាវុធ និងការិយាល័យ គ្រប់គ្រងឃ្លាំងអាវុធ គ្រឿងផ្ទុះ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញសួរសុខទុក្ខ ឧកញ៉ា យូ លឹម ឧកញ៉ា សួង ធឿន នៅគេហដ្ឋាន ស្ថិតក្នុងសង្កាត់ទួលទំពូង រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អញ្ចើញប្រគល់ផ្ទះចំនួន ១ខ្នង ដែលជាអំណោយមនុស្សធម៌ របស់សម្ដេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ប្រគល់ជូនដល់គ្រួសារ សិស្សក្រីក្រ ដែលប្រឡងជាប់ សញ្ញាបត្រមធ្យម សិក្សាទុតិយភូមិ ទទួលបាននិទ្ទេស A និងបានផ្តល់អំណោយ មួយចំនួនទៀត ជូនដល់ ១១គ្រួសារ នៅស្រុកត្រាំកក់ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ និងជាប្រធានគណៈកម្មការចំពោះកិច្ច អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផល និងពិនិត្យមើលវឌ្ឍនភាព នៃការងារប្រយុទ្ធប្រឆាំង ការឆបោកតាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យា (Online Scams) នៅក្នុងស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី ដាក់ឱ្យដំណើរការ សៀវភៅក្របខ័ណ្ឌតាមដាន វាយតម្លៃ និងសិក្សាដកពិសោធន៍ (MEL) ក្នុងការអនុវត្តផែនការ យុទ្ធសាស្ត្រជាតិ ស្តីពីការប្រយុទ្ធប្រឆាំង អំពើជួញដូរមនុស្ស ២០២៤-២០២៨ អានបន្ត
អគ្គមេបញ្ជាការកងទ័ពហ្វីលីពីន អះអាងពីរការយកចិត្តទុកដាក់ខ្ពស់បំផុត ចំពោះដំណោះស្រាយ ជម្លោះព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ និងប្រកបដោយភាពអព្យាក្រឹត្យ អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញពិនិត្យវឌ្ឍនភាព គម្រោងវះកាត់បេះដូងកុមារ នៅមន្ទីរពេទ្យកុមារជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម និងបើកកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាការងារជាមួយ លោក ឧកញ៉ា តាន់ តាត់ ប្រធានសភាពាណិជ្ជកម្មខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីចែកវិញ្ញាបនបត្រ សម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុ ជូនសម្បទានិកជំហាន២ និងពិធីប្រគល់ផ្ទះ ដីឡូតិ៍លំនៅឋាន ជូនសម្បទានិកជំហាន៣ ស្ថិតនៅស្រុករមាសហែក ខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចគណៈប្រតិភូគណៈកម្មការទី១ នៃព្រឹទ្ធសភា ដឹកនាំដោយឯកឧត្តម ងី ច័ន្ទ្រផល ប្រធានគណៈកម្មការទី១ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលេីកទី២១ អាណត្តិទី៤ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត នៅសាលប្រជុំសាលាខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការកងទ័ពជើងទឹក អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំទ្វេភាគី រវាងឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ជាមួយឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ROMEO S BRAWNER JR អគ្គមេបញ្ជាការកងទ័ពហ្វីលីពីន នៅអគ្គមេបញ្ជាការ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ចៅ ភិរិទ្ធ អគ្គនាយក អគ្គនាយកដ្ឋានសម្ភារៈបច្ចេកទេស ក្រសួងការពារជាតិ អញ្ជើញជាអធិបតីក្នុងពិធី បិទវគ្គបណ្ដុះបណ្ដាល ជំនាញបច្ចេកទេសយោធា និងបើកវគ្គកម្រិត បរិញ្ញាបត្របច្ចេកទេស នៅវិទ្យាស្ថានបច្ចេកទេសយោធាតេជោ ហ៊ុន សែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងខេត្តកំពត អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី២១ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្ត អាណត្តិទី៤ នៅសាលប្រជុំសាលាខេត្តកំពត អានបន្ត
អគ្គមេបញ្ជាការកងទ័ពហ្វីលីពីន៖ ហ្វីលីពីនត្រៀមខ្លួនរួចរាល់ ក្នុងការបន្តដឹកនាំក្រុម AOT ដើម្បីសម្របសម្រួល ដោះស្រាយបញ្ហាព្រំដែន កម្ពុជា-ថៃ អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី សមាជិកព្រឹទ្ធសភា អញ្ជើញចូលរួមជួបសំណេះសំណាល ពិភាក្សាការងារ រវាងក្រុមសមាជិកាព្រឹទ្ធសភា ជាមួយសមាជិក ក្រុមប្រឹក្សាឃុំ សង្កាត់ជាស្រ្តី ទូទាំងខេត្តមណ្ឌលគីរី អានបន្ត