តំណាងអង្គការយូណេស្កូ ចប់អាណត្តិ ប្រចាំកម្ពុជា នឹងចែករំលែកនូវឧត្តមានុវត្តន៍របស់កម្ពុជា ទៅកាន់បណ្ដាប្រទេសនានា អានបន្ត
ឯកអគ្គរដ្ឋទូតបារាំងថ្មី ប្ដេជ្ញាជំរុញការពង្រឹង និងពង្រីកទំនាក់ទំនងទ្វេភាគី បារាំង-កម្ពុជា ឱ្យកាន់តែរឹងមាំ អានបន្ត
អគ្គមេបញ្ជាការកងទ័ពភូមិន្ទព្រុយណេ ប្តេជ្ញាបន្តពង្រឹង និងពង្រីក កិច្ចសហប្រតិបត្តិការរវាងកងទ័ព កម្ពុជា-ព្រុយណេ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញថ្វាយគ្រឿងសក្ការៈ ដល់បារមីព្រះនាងក្រពុំឈូក ដើម្បីសុំសេចក្តីសុខ សេចក្តីចម្រើន ជូនដល់ប្រទេសជាតិ និងចូលរួមវេនកាន់បិណ្ឌទី១២ នៅវត្តវិហារធំសសរ១០០ ស្ថិតក្នុងស្រុកសំបូរ ខេត្តក្រចេះ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញដឹកនាំមន្រ្តីរាជការ និងអាជ្ញាធរភូមិ ឃុំ ចូលរួមពិធីបុណ្យកាន់បិណ្ឌទី១២ នៅវត្តតាង៉កថ្មី ស្ថិតក្នុងឃុំព្រែករំដេង ស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមពិធីរាប់បាត្រឆ្លងបិណ្ឌវេនទី១២ ប្រគេនជូនវត្តចំនួន១៥ ក្នុងខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម សំណេះសំណាលជាមួយមន្ត្រីរាជការសាលាខេត្ត និវត្តជន ខេត្តកំពង់ចាម នាឱកាសបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងធម្មការនិងសាសនា និងលោកជំទាវ អញ្ជើញចូលរួមពិធីកាន់បិណ្ឌវេនទី១២ នៅវត្តខេមវ័ន (ហៅវត្តបឹងស្នាយ) ស្ថិតនៅក្រុងកំពង់ចាម ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ និងលោក ឆាយ វ៉ាន់ស៊ី បានដឹកនាំក្រុមការងារស្រុក ចូលជួបនិងគោរពជូនពរឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម ក្នុងឪកាសបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌ ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អញ្ចើញដឹកនាំប្រតិភូអគ្គបញ្ជាការដ្ឋានគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសពឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ហេង បូរិន្ទ នៅខណ្ឌជ្រោយចង្វារ រាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមបណ្ឌិត សួស គង់ អញ្ជើញជាអធិបតីភាពក្នុងកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំត្រីមាសទី៣ និងលើកទិសដៅការងារត្រីមាសទី៤ ឆ្នាំ២០២៥ របស់មន្ទីរអភិវឌ្ឍន៍ជនបទខេត្តកំពង់ស្ពឺ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ជា សុមេធី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងសង្គមកិច្ច អតីតយុទ្ធជន និងយុវនីតិសម្បទា និងលោកជំទាវ ជា ផល្គុន អញ្ចើញចូលរួមពិធីនមស្ការព្រះរតនត្រ័យ រាប់បាត្រ បង្សុកូល និងវេរភត្តាហារប្រគេនព្រះសង្ឃ នៅវត្តវាលស្បូវ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាល ចុះជួយមូលដ្នានស្រុកបាណន់ អញ្ចើញចូលរួមពិធីសូត្រមន្តបុណ្យ កាន់បិណ្ឌវេនទី១២ ប្រគេនជូន វត្តចំនួន១៥ នៅក្រុងបាត់ដំបង ខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំំអន អញ្ជើញសួរសុខទុក្ខលោកជំទាវ ងិន វ៉ាន់នី ភរិយារបស់ ឯកឧត្តម នូ ភឿង នៅគហេដ្ឋាន ក្រុងក្រចេះ ខេត្តក្រចេះ អានបន្ត