ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញបន្តក្នុងកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការងារនគរបាលអន្តោប្រវេសន៍ និងនគរបាលការពារព្រំដែន ដើម្បីប្រសិទ្ធភាពការងារសន្តិសុខ និងគ្រប់គ្រងបទល្មើសនានាតាមបណ្ដាច្រកទ្វា នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញបន្តក្នុងកិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យ ការងារនគរបាលអន្តោប្រវេសន៍ និងនគរបាលការពារព្រំដែន ដើម្បីប្រសិទ្ធភាពការងារសន្តិសុខ និងគ្រប់គ្រងបទល្មើសនានា តាមបណ្ដាច្រកទ្វា នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ៖ ទំនាក់ទំនងរវាងសមរភូមិក្រោយ និងសមរភូមិមុខ នៅតែជាចំណងមិនអាចកាត់ផ្តាច់បានទេ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំស្តាប់របាយការណ៍ ស្តីពីការងារសន្តិសុខប្រចាំសប្តាហ៍ របស់អគ្គស្នងការដ្ឋាននគរបាលជាតិ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះមូលដ្នានខណ្ឌច្បារអំពៅ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំជាមួយសាខាបក្ស និងប្រធានក្រុមបក្សចំនួន ៥៨៤នាក់ ចំណុះគណបក្សសង្កាត់ច្បារអំពៅទី២ ខណ្ឌច្បារអំពៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានសំណូមពរដល់ប្រជាពលរដ្ឋ ដែលរស់នៅក្នុងក្រុងតាខ្មៅ សូមចូលរួមសំអាតគម្របលូបង្ហូរទឹកភ្លៀងឱ្យបានស្រឡះល្អ ដើម្បីសម្រួលដល់ការហូរទឹក នៅពេលមានភ្លៀងធ្លាក់ម្ដងៗ និងបញ្ជៀសការជន់លិច នៅក្រុងតាខ្មៅ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី អញ្ជើញទទួលដំណើរសម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត ធ្វើមាតុភូមិនិវត្តន៍ បន្ទាប់ពីបញ្ចប់បេសកកម្មដោយជោគជ័យ នៅប្រទេសបារាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្ត និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការ សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាខេត្តតាកែវ អញ្ជើញចូលរួមជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីអបអរសាទរ ខួបលើកទី១៦២ ទិវាពិភពលោកាកបាទក្រហម និងអឌ្ឍចន្ទក្រហម អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អញ្ជើញចូលរួមពិធីសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយទៅប្រគល់ជូនកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ ដែលឈរជើងនៅសមរភូមិមុខ តាមបណ្តោយព្រំដែន ក្នុងភូមិសាស្រ្តខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
កម្ពុជា-បារាំង កំពុងរៀបចំផែនទីបង្ហាញផ្លូវ ដើម្បីឈានដល់ការលើកកម្រិត នៃទំនាក់ទំនងប្រទេសទាំងពីរ ជា ដៃគូយុទ្ធសាស្ត្រ អានបន្ត