ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញចុះត្រួតពិនិត្យសមិទ្ធផល ការងារសាងសង់ សំណង់ការពារច្រាំង ទន្លេបាសាក់ និងព្រែកជ្រៃធំ ព្រមទាំងពិនិត្យស្ថានភាពច្រាំង និងទន្លេដែលរងហានិភ័យ នៃការបាក់ច្រាំង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែ វុទ្ធី មេបញ្ជាការរង កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំស្តីពី ឯកសណ្ឋានជំនាញកងរាជអាវុធហត្ថ អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ផ្តល់ការឧបត្ថម្ភជាប្រចាំខែ ដល់កុមារកំព្រា និងកុមារមានទុក្ខលំបាក នៅមណ្ឌលមែកឈើ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្នាភិបាលចុះជួយស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ត របស់ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម រដ្នមន្ត្រី ជា សុមេធី និងលោកជំទាវ ជា ផល្គុន អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងទិវាសង្គមកិច្ចលើកទី១ និងទិវាសង្គមកិច្ចពិភពលោក លើកទី១៨ ឆ្នាំ២០២៥ ក្រោមប្រធានបទ ពង្រឹងសាមគ្គីភាពអន្តរជំនាន់ ដើម្បីធានា បានសុខុមាលភាពយូរអង្វែង អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រធានក្រុមការងារគណបក្សចុះជួយមូលដ្នានស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជាអធិបតីភាព ក្នុងកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផល ការងារប្រចាំត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅបន្ត របស់គណបក្សប្រជាជនស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញចូលរួមក្នុងពិធី បើកសិក្ខាសាលាសភាថ្នាក់តំបន់ ស្តីពី បម្រែបម្រួលប្រជាសាស្រ្ត និងជំងឺមិនឆ្លង៖ គោលនយោបាយឆ្លើយតប បញ្ហាប្រឈម សម្រាប់ប្រជាជនសកម្ម និងយុវជន អានបន្ត
អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានថ្លែងថា មុននឹងដល់អាណត្តិចាកចេញទៅ ខ្ញុំចង់បង្កើតអនុស្សាវរីយ៍ ដោយបណ្តុះបណ្តាល សមត្ថភាពមន្ត្រីក្រោមឱវាទ សម្រាប់បន្តវេន អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ស ថេត អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ស្តីពីការណែនាំអំពីការងារ ប្រចាំទិសភូមិភាគនីមួយៗ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអំពាវនាវដល់បងប្អូនប្រជានេសាទ សូមកុំប្រើប្រាស់ ឧបករណ៍នេសាទខុសច្បាប់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧នៃរដ្ឋសភា ផ្ញើសារលិខិតរំលែកមរណទុក្ខ សូមគោរពជូនសម្តេចតេជោ ហ៊ុន សែន និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន ព្រមទាំងក្រុមគ្រួសារ ចំពោះមរណភាពរបស់ ឯកឧត្តមអ្នកឧកញ៉ា ឧត្តមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អញ្ជើញចូលរួមអមដំណើរ សម្តេចព្រះពុទ្ធជ័យមុនី បណ្ឌិត ឃឹម សន បាននិមន្តជាព្រះអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីស្រោចស្រពសុគន្ធវារី ប្រគេនព្រះមង្គលកេសរ អ៊ូច សារ៉ាន់ ព្រះគ្រូអនុគណស្រុកគីរីវង់ និងសម្ពោធឆ្លងសមិទ្ធផលនានា ក្នុងវត្ដព្រៃវែង ស្ថិតនៅស្រុកគិរីវង់ អានបន្ត
អញ្ជើញដល់កម្ពុជាភ្លាម សម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុនសែន អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធបងប្រុស ដោយក្តីវិប្បយោគ និងក្តុកក្តួលក្រៃលែង អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ៖ សម្ពោធសមិទ្ធិផល នៅវត្តឬស្សីជុកជើង តម្លៃជាង ១៨ម៉ឺនដុល្លារ បង្ហាញពីជំនឿ ការរីកចម្រើន នៃសេដ្ឋកិច្ចជាតិ និងប្រាក់ចំណូល របស់ប្រជាពលរដ្ឋមានការកើនឡើង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ និងលោកជំទាវ រួមជាមួយឯកឧត្ដម ស៊ីវ រុន និងប្រតិភូរដ្ឋបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអញ្ចើញចូលរួមគោរព វិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម អ្នកឧកញ៉ា ឧត្តមមន្ត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ អញ្ចើញចូលរួមទស្សនកិច្ចសិក្សា ដើម្បីស្វែងយល់អំពីមុខងារ រចនាសម្ព័ន្ធ និងប្រព័ន្ធគ្រប់គ្រង របស់ទីក្រុងបាងកក រដ្ឋបាលខេត្ត និងរដ្ឋបាលមូលដ្ឋានមួយចំនួន នៃប្រទេសថៃ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម រដ្នមន្ត្រី ជា សុមេធី បានដឹកនាំថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងសង្គមកិច្ច អតីតយុទ្ធជន និងយុវនីតិសម្បទា អញ្ចើញចូលរួមពិធីគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម អ្នកឧកញ៉ា ឧត្តមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សាន អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា ដឹកនាំគណៈប្រតិភូខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តមអ្នកឧកញ៉ា ឧត្តមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សាន អានបន្ត
ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ប៉ាន់ ខែម ប៊ុនថន សមាជិកគណៈកម្មាធិការកណ្តាល បានអញ្ចើញចូលរួមអមដំណើរ ជាមួយសម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ចើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូ គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម អ្នកឧកញ៉ា ឧត្តមមន្ត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សាន អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ចើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ក្រុមប្រឹក្សាជាតិរណសិរ្សសាមគ្គីអភិវឌ្ឍន៍ មាតុភូមិកម្ពុជា គោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព ឯកឧត្តម អ្នកឧកញ៉ា ឧត្តមមន្ត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សាន អានបន្ត