ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ដើម្បីពិនិត្យ លើការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ច ក្នុងការ បង្ការទប់ស្កាត់ និងថែរក្សា សន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ដិភាពសង្គម នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ដើម្បីពិនិត្យលើការអនុវត្តតួនាទី ភារកិច្ចក្នុងការ បង្ការទប់ស្កាត់ និងថែរក្សា សន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ដិភាពសង្គម នៅទីស្ដីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញទទួលជួបសម្ដែងការគួរសម ពិភាក្សាការងារ និងសិក្សាស្វែងយល់ ពីវឌ្ឍនភាពការងារទាំង ៧វិស័យ ក្នុងខេត្តតាកែវ ពាក់ព័ន្ធនឹងសមត្ថកិច្ច របស់គណៈកម្មការទី៩ នៃរដ្ឋសភា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ចើញចូលរួមពិធីប្រកាស ដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការ នូវប្រព័ន្ធលក់សំបុត្រ និងការត្រួតពិនិត្យសំបុត្រ ចូលទស្សនារមណីយដ្ឋានអង្គរ នៅខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី អញ្ជេីញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងពិធីប្រកាសដាក់ឱ្យអនុវត្តជាផ្លូវការ នូវប្រព័ន្ធលក់សំបុត្រ និងការត្រួតពិនិត្យសំបុត្រ ចូលទស្សនារមណីយដ្ឋានអង្គរ នៅខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានបន្តអមដំណើរឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី សាយ សំអាល់ អញ្ជើញពិនិត្យស្ថានភាពភូមិសាស្ត្រតំបន់៣ ការអាស្រ័យផល និងបង្កបង្កើនផល របស់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅក្នុងឃុំពោធិ៍ ស្រុកកំពង់លែង អានបន្ត
ឯកឧត្តមស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង បានអមដំណើរ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី សាយ សំអាល់ អញ្ជើញដឹកនាំក្រុមការងារ ចុះពិនិត្យស្ថានភាពជីវភាពរស់នៅ ការអាស្រ័យផល និងបង្កបង្កើនផល របស់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅស្រុកបរិបូណ៌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី សាយ សំអាល់ បានដឹកនាំក្រុមការងារ អញ្ជើញចុះពិនិត្យស្ថានភាពភូមិសាស្ត្រតំបន់៣ ការអាស្រ័យផល និងបង្កបង្កើនផល របស់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅក្នុងស្រុកកំពង់លែង ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ជើញចុះពិនិត្យស្ថានភាព ជីវភាពរស់នៅ ការអាស្រ័យផល និងបង្កបង្កើនផល របស់បងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋ នៅក្នុងស្រុកបរិបូណ៌ ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ចើញឆ្មក់ចុះជួបសួរសុខទុក្ខប្រជាកសិករ ដែលកំពុងបូមទឹកដាក់ស្រែ តាមប្រឡាយព្រែធំ ក្នុងស្រុកបាទី ខេត្តតាកែវ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានចាត់ឲ្យក្រុមការងារ នាំយកអំណោយចុះសួរសុខទុក្ខ អតីតលោកមេបញ្ជាការរង ដែលមានជំងឺ ប្រចាំកាយធ្ងន់ធ្ងរ កំពុងសម្រាកព្យាបាល នៅមន្ទីរពេទ្យ១៧៩ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្ត និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការ សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅឆ្នាំ២០២៥ របស់សាខាកាកបាទក្រហមកម្ពុជាខេត្ត អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំក្រុមប្រឹក្សា គណៈស្ថាបត្យករកម្ពុជា នៅទីស្ដីការក្រសួង អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អញ្ជើញចូលរួមពិធីសម្ពោធ ដាក់ឱ្យប្រើប្រាស់ រោងចក្រកែច្នៃកៅស៊ូធម្មជាតិ និងបើកមុខចៀរជ័រកៅស៊ូថ្មី របស់ក្រុមហ៊ុនចម្ការកៅស៊ូ លោកអ្នកឧកញ៉ា ទ្រី ភាព ក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្ដម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ហ៊ុន ម៉ានី នៅក្នុងស្រុករវៀង ខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជេីញចូលរួមពិធីសម្ពោធ រោងចក្រកែច្នៃជ័រកៅស៊ូ និងសមិទ្ធផលនានា របស់ក្រុមហ៊ុនទ្រីភាព អ៊ីមផត អ៊ិចផត នៅស្រុករវៀង ខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជេីញចូលរួមជាកិត្តិយស ក្នុងពិធីសម្ពោធរោងចក្រកែច្នៃជ័រកៅស៊ូ និងសមិទ្ធផលនានា របស់ក្រុមហ៊ុនទ្រីភាព អ៊ីមផត អ៊ិចផត ស្ថិតនៅស្រុករវៀង ខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងលោកជំទាវ ហ៊ុន គឹមឡេង អញ្ជើញក្នុងកម្មវិធីខួបលើកទី៦ របស់វិទ្យាស្ថានចក្ខុវិស័យអាស៊ី និងកម្មវិធីពិសេស ស្ដីពីការ សម្ពោធសៀវភៅ អាស៊ាន និងទំនួលខុសត្រូវក្នុងការការពារ (R2P) អានបន្ត
លោក ហេង វុទ្ធី អនុប្រធានក្រុមការងារថ្នាក់កណ្ដាលចុះជួយស្រុកស្ទឹងត្រង់ បានដឹកនាំក្រុមការងារ អញ្ចើញចុះពិនិត្យការ រៀបចំដាក់ស្លាកគណបក្សឃុំទួលសំបួរ និងការរៀបចំហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ ផ្នែកខាងក្នុង និងផ្នែកខាងក្រៅ នៃអាគារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងសិក្ខាសាលាពិគ្រោះ យោបល់ពាក់ព័ន្ធ នឹងហានិភ័យ នៃការប្រើប្រាស់សារធាតុអាសបេស្តុស (Asbestos) ក្នុងវិស័យសំណង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល អញ្ជើញប្រកាសជ័យលាភី និងប្រគល់ពានរង្វាន់ សម្រាប់ការប្រឡងប្រណាំង ផ្ទៃក្នុងខេត្ត ភូមិ-ឃុំ-សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព ក្នុងវិស័យបរិស្ថាន ខេត្តកណ្តាល អានបន្ត