សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ បានអញ្ជើញដឹកនាំ គណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ របស់ព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ទស្សនកិច្ចក្រុមហ៊ុន Hisense អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានដឹកនាំប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ អញ្ជើញចូលរួមវេទិកាអង្គការ សហប្រតិបត្តិការសៀងហៃ ស្តីពីស្ត្រី នៅប្រទេសចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធី ប្រកាសចូលកាន់មុខតំណែង អភិបាលរង នៃគណៈអភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហុង វិណុល បានអញ្ជេីញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលក្រុមការងារ ចុះពិនិត្យកន្លែងឃាត់ខ្លួន បណ្តោះអាសន្ន បន្ទប់ស្តាប់ចម្លើយ និងពង្រឹងជំនាញ នគរបាលយុត្តិធម៌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីប្រកាសចូលកាន់តំណែង អភិបាល នៃគណៈអភិបាលស្រុកកំពង់សៀម នៅសាលាស្រុកកំពង់សៀម អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យគណៈប្រតិភូ ធុរកិច្ចអាមេរិក ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្ដម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំស្ដីពីការ ត្រៀមរៀបចំ ព្រឹត្តិការណ៍បាល់ទាត់ ព្រែកជីកហ្វូណនតេជោ និងអបអរសាទរ ទិវាសន្តិភាព នៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត នេត សាវឿន ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រៀមរៀបចំ ព្រឹត្តិការណ៍ បាល់ទាត់ ព្រែកជីក ហ្វូណនតេជោ និងអបអរសាទរ ទិវាសន្តិភាពនៅកម្ពុជា អានបន្ត
សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យលោក Jacco Van Der Linden អគ្គនាយកប្រចាំតំបន់ អាស៊ីប៉ាស៊ីហ្វិក នៃក្រុមហ៊ុន ហ៊ិននីគែន (Heineken) ជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឃួង ស្រេង អភិបាលរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ស្ដីពីការ ត្រៀមរៀបចំព្រឹត្តិការណ៍បាល់ទាត់ ព្រែកជីកហ្វូណនតេជោ និងទិវាសន្តិភាពនៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង បានអញ្ចើញចូលរួមជូនដំណើរសម្ដេចតេជោ ហ៊ុន សែន អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ ធ្វើដំណើរទៅកាន់ សាធារណៈរដ្ឋកូរ៉េខាងត្បូង ដើម្បីអញ្ជើញចូលរួមក្នុងវេទិកា ចំណេះដឹងពិភពលោកលើកទី២៥ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងពិធីប្រកាស ចូលកាន់តំណែង អភិបាល នៃគណៈអភិបាលស្រុកបាធាយ និងស្រុកកំពង់សៀម អានបន្ត
ឯកឧត្តម ស៊ុន សុវណ្ណារិទ្ធិ អភិបាលខេត្តកំពង់ឆ្នាំង និងលោកជំទាវ បានអញ្ចើញចូលរួមគោរពជូនពរ សម្តេចមហាមន្រ្តី គុយ សុផល ឧបនាយករដ្ឋមន្រ្តី និងជារដ្ឋមន្រ្តី ក្រសួងព្រះបរមរាជវាំង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយព្រឹត្តិការណ៍ និងគោលការណ៍សំខាន់ៗ ដោយសង្ខេបប្រចាំសប្តាហ៍ របស់លេខាធិការដ្ឋាន អានបន្ត
នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន និង នាយសេនាធិការកងទ័ពហ្វីលីពីន បានជួបពិភាក្សាការងារទ្វេភាគី ក្នុងឱកាសដែល នាយឧត្តមសេនីយ៍ ដឹកនាំគណៈប្រតិភូ កងទ័ពហ្វីលីពីន មកបំពេញទស្សនកិច្ចនៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា បានទទួលស្វាគមន៍ និងទទួលបដិសណ្ឋារកិច្ចសម្តែងការគួរសម របស់អនុប្រធានបេសកកម្ម នៃស្ថានទូតជប៉ុន ប្រចាំនៅកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយព្រឹត្តិការណ៍ និងគោលការណ៍សំខាន់ៗ ដោយសង្ខេបប្រចាំសប្តាហ៍ របស់លេខាធិការដ្ឋាន អានបន្ត
លោកជំទាវ ជា ស៊ីណា ឃួងស្រេង ប្រធានក្រុមប្រឹក្សា សមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា សាខារាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញជាអធិបតី ក្នុងកម្មវិធីអប់រំ អំពីផលប៉ះពាល់ នៃការប្រេីប្រាស់ បារីអេឡិចត្រូនិក លេីសុខភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យអគ្គមេបញ្ជាការ កងទ័ពសាធារណរដ្ឋហ្វីលីពីន ចូលជួប សម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា អគ្គមេបញ្ជាការរង នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស បានអញ្ជើញដឹកនាំប្រជុំ ឆ្លងការងារជ្រើសរើសយោធិន នៃកងរាជអាជអាវុធហត្ថ អានបន្ត