ឯកឧត្តម វង្ស ពិសេន បានអញ្ជើញជាអធិបតីភាពដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ បូកសរុបលទ្ធផលការងារ ប្រចាំខែសីហា និងលើកទិសដៅ ការងារអនុវត្តខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានស្រុកពារាំង ខេត្តព្រៃវែង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋាន ប្រឆាំងការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន បានអញ្ជើញចូលរួមប្រចាំការវេនទី៣ ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក មួង សុធា និងឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អនុប្រធានគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា និងជាអ្នកតំណាងរាស្ត្រមណ្ឌលស្វាយរៀង បានអញ្ជើ្ញញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកិច្ចប្រជុំពេញអង្គ របស់ គណ:កម្មាធិការគណបក្សខេត្តស្វាយរៀង អានបន្ត
លោកជំទាវ ញូង ចរិយា អ៊ុន ចាន់ដា ប្រធានកិត្តិយស សាខាសមាគមនារីកម្ពុជា បានអញ្ចើញចុះសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយមនុស្សធម៌ សាខាកាកបាទ ក្រហមកម្ពុជាខេត្ត ជូនដល់ គ្រួសារប្រជាពលរដ្ឋ មានជីវភាពខ្វះខាត ចំនួន ១០គ្រួសារ នៅក្នុងចំការលើ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ចើញចូលរួមជាអធិបតី ក្នុងកិច្ចប្រជុំស្តីពីការ ត្រួតពិនិត្យវឌ្ឍនភាព លើការដោះស្រាយ សំណើសំណូមពរ ជាលាយលក្ខណ៍អក្សរ របស់ប្រជាពលរដ្ឋ ក្នុងវេទិកាផ្សព្វផ្សាយ និងពិគ្រោះយោបល់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ចើញជួបប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ លោកជំទាវ និន សាផុន ប្រធានគណៈកម្មការទី៩ នៃរដ្ឋសភា នៅសាលាខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ក្រុមការងារ គណៈយុទ្ធមិត្តជំនាន់ បម្រើកងទ័ពឆ្នាំ១៩៧៨ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានណែនាំដល់គណៈបញ្ជាការ ឯកភាពរដ្ឋបាលស្រុកល្វាឯម ត្រូវយកចិត្តទុកដាក់ អនុវត្តគោលនយោបាយ ភូមិ-ឃុំ មានសុវត្ថិភាព ពិសេសផ្ដោតលើការ បង្ក្រាបបទល្មើសចោរកម្ម បញ្ហាគ្រឿងញៀន ក្មេងទំនើង ល្បែងស៊ីសង អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ អញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបន្តពិនិត្យ និងពិភាក្សាលើការរៀបចំ សេចក្តីព្រាងច្បាប់ ពាក់ព័ន្ធវិស័យព្រហ្មទណ្ឌ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ៖ កត្តាមនុស្សគឺជាគន្លឹះ អាទិភាពក្នុងការកសាង និងអភិវឌ្ឍន៍ប្រទេសជាតិ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សៀ ទីន បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ ចំនួន០៣រូប អញ្ចើញចូលរួមវេទិកាអន្តរជាតិ ពិភាក្សាអំពីការ ប្រឆាំងភេរវកម្ម (Great Wall - 2024 International Forum on Counter-Terrorism) នៅសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ជើញចូលរួមកម្មវិធី GALA DINNER ការប្រកួតកីឡាបាល់ទះ អន្តរជាតិ ដណ្តើមប្រាក់រង្វាន់ SAMDECH MOHA BORVOR THIPADEI - 2024 SEA V LEAGUE CHALLENGE អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញជាអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ក្នុងកម្មវិធីរាត្រីគ្រងមកុដ កញ្ញាឯកចក្កវាឡកម្ពុជា (Miss Universe Cambodia 2024) បវរកញ្ញាចក្កវាឡកម្ពុជា ២០២៤ នៅស្ថានីយ CTN អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ែន នារីសោភ័គ អគ្គលេខាធិការរងទី១ កាកបាទក្រហមកម្ពុជា បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព អបអរសាទរពិធីសម្ពោធ ទីលានបាល់បោះ រទេះជនពិការ ស្ថិតនៅមជ្ឈមណ្ឌលស្តារលទ្ធភាព ពលកម្មកាយសម្បទាបាត់ដំបង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន ផ្ញើសារលិខិតគោរពជូនពរ ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ទៀ សីហា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រី ក្រសួងការពារជាតិ ក្នុងឱកាស ចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៤៣ឆ្នាំ ឈានចូល ៤៤ឆ្នាំ អានបន្ត
លិខិតថ្លែងអំណរគុណ របស់សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជូនចំពោះ ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល និងលោកជំទាវ គឹម ហេង ដែលបានចូលរួមថវិកា ដោយស្ម័គ្រចិត្តចំនួន ៥,០០០ ដុល្លារ ក្នុងមូលនិធិកសាងហេដ្ឋា រចនាសម្ព័ន្ធតាមព្រំដែន អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល និងលោកជំទាវ គឹម ហេង ចូលរួមបរិច្ចាគថវិកា ៥០០០ដុល្លារ ដល់ មូលនិធិកសាងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធតាមព្រំដែន អានបន្ត
សារលិខិតថ្លែងអំណរគុណ របស់ សម្តេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត គោរពជូនសម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ដែលបានចូលរួមថវិកា ដោយស្ម័គ្រចិត្តចំនួន ១០ លានរៀល ក្នុងមូលនិធិកសាង ហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធតាមព្រំដែន អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យថ្នាក់ដឹកនាំ និងក្រុមការងារ សមាគមភាពយន្ត ចូលជួបដើម្បីពិភាក្សាការងារ និងពិនិត្យលើវឌ្ឍនភាព នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិនិត្យវឌ្ឍនភាពការងារ របស់គណៈកម្មការចំពោះកិច្ច ដើម្បីបង្ក្រាបបទល្មើស ឆបោកតាមប្រព័ន្ធអនឡាញ នៅតាមបណ្តារាជធានី ខេត្ត អានបន្ត