លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានដឹកនាំក្រុមការងារនៃ សមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា អញ្ចើញចូលរួមសន្និបាត ខួបលេីកទី៤០ របស់ OB-PS នៅប្រទសដាណឺម៉ាក អានបន្ត
សាលិខិត សម្តេចបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានថ្លែងអំណរគុណជូនចំពោះ ឯកឧត្ដម ឌី វិជ្ជា និងលោកជំទាវ ក្នុងការចូលរួមបរិច្ចាគថវិកា ចំនួន ១០០លានរៀល ជូនដល់ មូលនិធិកសាងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធតាមព្រំដែន ដើម្បីចូលរួមជាមួយរាជរដ្ឋាភិបាល អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ នាយកទីចាត់ការចលនូប្បត្ថម ចូលរួមបរិច្ចាគថវិកា ១០លានរៀលដល់ មូលនិធិកសាងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធតាមព្រំដែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម បានអញ្ជើញចូលរួម ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយបុគ្គលិក កម្មករ របស់ក្រុមហ៊ុន ឡុង ស្រេង ចំការកៅស៊ូ បឹងកេត ស្ថិតនៅស្រុកស្ទឹងត្រង់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយឯក រ័ត្ន ស្រ៊ាង ពេញចិត្តចូលរួមបរិច្ចាគថវិកា ចំនួន ១០លានរៀល ជូនដល់មូលនិធិកសាង ហេដ្ឋារចនាសម្ពន្ធ័តាមព្រំដែន អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ ជួន សុវណ្ណ រដ្ឋមន្ត្រីប្រតិភូអមនាយករដ្ឋមន្ត្រី បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ គណៈបញ្ជាការឯកភាព រដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួម ចុះត្រួតពិនិត្យទីតាំង តម្រាយផ្លូវទឹក គម្រោងព្រែកជីក ហ្វូណន តេជោ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ពិភាក្សាលើ សេចក្តីព្រាងកំណត់ហេតុ នៃកិច្ចប្រជុំទ្វេភាគីលើកទី៤ រវាងតំណាងនគរបាលជាតិកម្ពុជា និងតំណាងនគរបាលភូមិន្ទថៃ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា និងក្រុមគ្រួសារ សូមចូលរួមបរិច្ចាគថវិកា ចំនួន ៥,៥៥៥,៥៥៥,០០ រៀល ក្នុងមូលនិធិកសាងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ តាមព្រំដែន ជាមួយរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា បានអនុញ្ញាតឱ្យមេបញ្ជាការភូមិភា១ កងទ័ពជើងទឹកភូមិន្ទថៃ ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅបញ្ជាការដ្ឋានកងទ័ពជើងទឹក អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្តមនាវីឯក ទៀ សុខា មេបញ្ជាការរងកងទ័ពជើងទឹក បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំចង្អៀត របស់គណៈកម្មាធិការជាតិ សន្តិសុខលម្អសមុទ្រ អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញអមដំណើរ ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី ស៊ុន ចាន់ថុល ចុះត្រួតពិនិត្យទីតាំង តម្រាយផ្លូវទឹក គម្រោងព្រែកជីក ហ្វូណន តេជោ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា អភិបាលខេត្តំពង់ចាម បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព បើកសិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីការ ផ្តល់ជ័យលាភី នៃការអនុវត្ត គោលនយោយបាយ ភូមិ-ឃុំ-សង្កាត់ មានសុវត្ថិភាព និងសេវាសង្គម សម្រាប់រដ្ឋបាលឃុំ-សង្កាត់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម សាយ សំអាល់ ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងរៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម និងសំណង់ អញ្ចើញជាអធិបតីភាពក្នុងពិធី បើកវេទិកាដើម្បីពិគ្រោះ និងផ្តល់យោបល់ លើសេចក្តីព្រាងច្បាប់ភូមិបាល (ថ្មី) អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយកទីចាត់ការ ចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន បានអញ្ជើញជាអធិបតីដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារផ្ទៃក្នុង របស់ទីចាត់ការចលនូប្បត្ថម្ភ អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាន អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត អញ្ជើញថ្វាយព្រះរាជដំណើរ ព្រះមហាក្សត្រ និងសម្ដេចម៉ែ យាងទៅទីក្រុងប៉េកាំង សាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម ម៉ក់ ជីតូ រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ផ្សព្វផ្សាយព្រឹត្តិការណ៍ និងគោលការណ៍សំខាន់ៗ ដោយសង្ខេបប្រចាំសប្តាហ៍ របស់អគ្គនាយកដ្ឋានរដ្ឋបាល នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ ប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ បានអញ្ចើញជាអធិបតីភាព ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុប លទ្ធផលការងារប្រចាំត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាល ចុះមូលដ្ឋានខេត្តព្រះសីហនុ អានបន្ត
សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ឧត្តមប្រឹក្សាផ្ទាល់ព្រះមហាក្សត្រ អញ្ជើញថ្វាយព្រះរាជដំណើរ ព្រះមហាក្សត្រ និងសម្ដេចម៉ែ យាងទៅទីក្រុងប៉េកាំង សាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សុក សំបូរ ប្រធាននាយកដ្ឋាន ប្រឆាំង ការជួញដូរមនុស្ស និងការពារ អនីតិជន បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ប្រតិបត្តិការ រក្សាសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ និងសុវត្ថិភាពសង្គម និងត្រៀម ដោះស្រាយ ហេតុការកុបកម្ម អានបន្ត