ឯកឧត្តម ឧបនាយករដ្នមន្ត្រី សាយ សំអាល់ បានគូសបញ្ជាក់ថា គោលនយោបាយ ដីសម្បទានសង្គមកិច្ច គឺជាគោលនយោបាយ ដ៏ត្រឹមត្រូវបំផុត របស់រាជរដ្ឋាភិបាល អានបន្ត
កម្ពុជា-រុស្ស៊ី ប្ដេជ្ញារួមគ្នាក្នុងការពង្រឹងពង្រីក កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ វិស័យយោធា ដើម្បីធានាសន្តិភាព និងសន្ដិសុខ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ បានអញ្ជើញទទួលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ ជាមួយ សមាគមក្រុមការងារ ១០០រាត្រី អានបន្ត
ឯកឧត្ដម គួច ចំរើន អភិបាលខេត្តកណ្ដាល បានអនុញ្ញាតឱ្យប្រតិភូ របស់អគ្គនាយកដ្ឋានអន្តោប្រវេសន៍ និងអគ្គនាយកដ្ឋានការងារ ចូលជួប សម្ដែងការគួរសម និងសំណេះសំណាល នៅសាលាខេត្តកណ្ដាល អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សៀ ទីន មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តសៀមរាប បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំសាមញ្ញលើកទី៣ របស់ក្រុមប្រឹក្សាខេត្តសៀមរាប អាណត្តិទី៤ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស និងគណៈប្រតិភូ បានអញ្ចើញចូលរួមពិធីប្រារព្ធ ខួបអនិស្សាវរីយ៍ លើកទី៤០ នៃការចូលជាសមាជិក នៃសភា តំណាងប្រជាជនចិន ជាសមាជិក នៃអង្គការ សហភាពអន្តរសភា (IPU) និងសិក្ខាសាលាអន្តរតំបន់ អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត រិទ្ធ ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងយុត្តិធម៌ បានអញ្ជើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ ដើម្បីតាមដាន វឌ្ឍនភាពការងារ និងទិសដៅការងារបន្ត របស់គណ:កម្មការដឹកនាំ អនុវត្តយុទ្ធនាការត្រួតពិនិត្យ និងដោះស្រាយភាពមិនប្រក្រតី នៅតាមតុលាការ អានបន្ត
លោកជំទាវអ្នកឧកញ៉ា ម៉ៅ ចំណាន គិត ម៉េង ប្រធានសមាគមសិល្បករខ្មែរ បានអញ្ចើញចុះអស្សរណៈយោគយល់គ្នា ជាមួយក្រសួងការងារ ដើម្បីលើកកម្ពស់ ការយល់ដឹងអំពី វិស័យការងារ និងផ្ដល់អត្ថប្រយោជន៍នានា ជូនសិល្បករ អានបន្ត
សម្ដេចធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឱ្យប្រតិភូ ក្រុមហ៊ុនវិនិយោគចិន តំណាងដោយលោក Zhao Yudong ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត បានអនុញ្ញាតឲ្យឯកឧត្ដម Jang Yon Gon ឯកអគ្គរដ្ឋទូត នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតប្រជាធិបតេយ្យកូរ៉េ ចូលជួប សម្ដែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ នៅវិមានសន្តិភាព អានបន្ត
ឯកឧត្តមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ បានអញ្ជើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ និងពិភាក្សាលើ សេចក្ដីព្រាងអនុស្សណរៈ ស្ដីពីការ បង្កើតការរិយាយល័យ សម្រលសម្រួលអនុវត្តច្បាប់ កម្ពុជា-ចិន អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សៀ ទីន មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តសៀមរាប បានអញ្ចើញជាអធិបតី ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ អំពីវឌ្ឍនភាពការងារថ្មី នៃកងរាជអាវុធហត្ថខេត្តសៀមរាប អានបន្ត
គណៈប្រតិភូរដ្ឋសភានៃកម្ពុជា ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស បានអញ្ចើញចូលរួមទស្សនកិច្ច មហាកំពែងចិន សារៈមន្ទីរ វាំងបុរាណចិន និងសារៈមន្ទីរ គណបក្សកុម្មុយនិស្តចិន អានបន្ត
ឯកឧត្តម កើត ឆែ អភិបាលរងរាជធានីភ្នំពេញ បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ និងការធ្វើបទបង្ហាញ អំពីសមិទ្ធផល ការងារសម្រេចបាន និងទិសដៅការងារ របស់រដ្ឋបាលរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ឡាក់ ម៉េងធី ស្នងការរងនគរបាលខេត្តកណ្ដាល បានអញ្ចើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ រៀបចំវិធានការបង្ក្រាប ចំពោះអាជីវកម្មល្បែងផ្សងសំណាង ដែលគ្មានអាជ្ញាបណ្ណ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ប៉ា សុជាតិវង្ស ប្រធានគណៈកម្មការទី៧ នៃរដ្ឋសភា បានអញ្ចើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូ ទៅចូលរួមសិក្ខាសាលា អន្តរតំបន់ឆ្នាំ២០២៤ នៅទីក្រុងប៉េកាំង នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន អានបន្ត
ឯកឧត្ដម ឧត្ដមសេនីយ៍ឯក ជីវ ផល្លី និងលោកឧត្តមសេនិយ៍ទោ សុក សំបូរ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំ កងកម្លាំងនគរបាល នៃនាយកដ្ឋានប្រឆាំង ការជួញដូរមនុស្ស និងការពារអនីតិជន ប្រចាំការ ២៤ម៉ោង លើ២៤ម៉ោង អានបន្ត
ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា បានអញ្ជើញជាអធិបតី ក្នុងពិធីសំណេះសំណាល ជាមួយកងកម្លាំងជួរមុខ ការពារសន្តិសុខ សណ្តាប់ធ្នាប់ នៅទីស្តីការក្រសួងមហាផ្ទៃ អានបន្ត
ឯកឧត្តម លូ គីមឈន់ បានអញ្ចើញដឹកនាំកិច្ចប្រជុំផ្សព្វផ្សាយ ស្តីពីសារបាន និងអត្ថប្រយោជន៍ នៃកិច្ចសហប្រតិបត្តិការ តំបន់ត្រីកោណអភិវឌ្ឍន៍ កម្ពុជា-ឡាវ-វៀតណាម (CLV-DTA) និងលើកគោលការណ៍ ចុះផ្សព្វផ្សាយ ឱ្យបានទូលំទូលាយដល់មន្ត្រី និងប្រជាពលរដ្ឋ អានបន្ត
ពិធីប្រកាសមុខតំណែង និងបំពាក់ឋានន្តរសក្តិ មេបញ្ជាការ កងរាជអាវុធហត្ថខេត្តសៀមរាប ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា អានបន្ត