ឯកឧត្តម ឧត្តមសេនីយ៍ឯក ហួត ឈាងអន នាយរងសេនាធិការចម្រុះ និងជានាយកទីចាត់ការភស្តុភារ អគ្គបញ្ជាការ បានដឹកនាំគណៈប្រតិភូ អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសពលោកជំទាវ នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ី មនដារី នៅខណ្ឌទទួលគោក អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុន ម៉ាណែត អំពាវនាវអាជ្ញាធរភ្នំពេញ យកចិត្តទុកដាក់ចំពោះពលរដ្ឋភៀសសឹក នៅតាមព្រំដែនកម្ពុជា-ថៃ មកស្នាក់នៅរាជធានីភ្នំពេញ អានបន្ត
លោក ស៊ីម គង់ អភិបាលស្រុកជើងព្រៃ បានអញ្ជើញចូលរួមពិធីបញ្ចុះបឋមសិលា កសាងកុដិ ព្រះចៅអធិការវត្តវេឡុវនារាមឫស្សីជ្រោយ ហៅវត្តង៉ូង នៅឃុំសូទិប ស្រុកជើងព្រៃ ខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
ឯកឧត្ដមសន្តិបណ្ឌិត សុខ ផល រដ្នលេខាធិការក្រសួងមហាផ្ទៃ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំប្រកាសសមាសភាពគណៈកម្មការ ចំពោះកិច្ចកំណែទម្រង់ តម្រង់ទិស និងពង្រឹងការផ្ដល់ សេវាសាធារណៈ នៃអង្គភាពដែលមាន កងកម្លាំងនគរបាលជាតិ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ បានដឹកនាំប្រតិភូ អញ្ជើញគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធសព លោកជំទាវ នាយឧត្តមសេនីយ៍ ម៉ី មនដារី ស្ថិតនៅខណ្ឌទួលគោក អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ បានដឹកនាំក្រុមការងារ អញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយ ផ្តល់ជូនគ្រួសារ ជនភៀសសឹក និងគ្រួសារកងទ័ព ចំនួន១៦គ្រួសារ នៅក្នុងឃុំផ្ទះកណ្តាល អានបន្ត
លោកជំទាវ ម៉ាណ ណាវី អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល និងផ្ដល់អំណោយ និងថវិការ ជូនដល់បងប្អូនជនភៀសសឹក ចំនួន ១០គ្រួសារ មកពីរខេត្តកោះកុង ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ ខេត្តព្រះវិហារ និងខេត្តបាត់ដំបង ដែលកំពុងស្នាក់នៅក្នុងសង្កាត់ច្រាំងចំរេះទី១ ខណ្ឌឫស្សីកែវ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ សែម គន្ធា ប្រធាននាយកដ្ឋាន គ្រប់គ្រងអាវុធជាតិផ្ទុះ អញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យ វឌ្ឍនភាពការងារ ប្រចាំឆ្នាំ២០២៥ និងលើកទិសដៅ ការងារឆ្នាំ២០២៦ របស់នាយកដ្ឋាន កណ្តាលសណ្តាប់ធ្នាប់ សាធារណៈ អានបន្ត
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការនៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ ផ្ញើសារលិខិតជូនពរ នាយទាហាន នាយទាហានរង និងពលទាហានទាំងអស់ នៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ ក្នុងទិវាចូលឆ្នាំសកល គ.ស ២០២៦ អានបន្ត
ឯកឧត្តម វ៉ី សំណាង អភិបាលខេត្តតាកែវ អញ្ជើញជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកគ្រឿងឧបភោគបរិភោគ និងថវិកាមួយចំនួន ជូនដល់គ្រួសារវីរៈកងទ័ពពលី គ្រួសារវីរៈកងទ័ពភៀសសឹក និងគ្រួសារស៊ីវិលភៀសសឹក ២៤៤គ្រួសារ នៅស្រុកកោះអណ្តែត អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ជើញចូលរួមសម័យប្រជុំរដ្ឋសភាលើកទី៥ នីតិកាលទី៧ ដើម្បីពិភាក្សា និងអនុម័តសេចក្តីព្រាងច្បាប់ចំនួន៤ នៅវិមានរដ្នសភា អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយរបស់សម្តេចតេជោ និងសម្តេចកិត្តិព្រឹទ្ធបណ្ឌិត និងសម្តេចបវរធិបតី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ផ្តល់ជូនគ្រួសារ ជនភៀសសឹក និងគ្រួសារកងទ័ពចំនួន ១៤គ្រួសារ ក្នុងឃុំមានជ័យ អានបន្ត
ឯកឧត្តម អ៊ុន ចានដា អភិបាលខេត្តកំពង់ចាម អំពាវនាវដល់គ្រួសារភៀសសឹក និងពលរដ្ឋស្រុកកោះសូទិន សូមចងចាំគុណបំណាច់ ៣ ធំៗ ខណៈមានសង្គ្រាមកើតឡើង អានបន្ត
ឯកឧត្តម ជា សុមេធី រដ្នមន្ត្រីក្រសួងសង្គមកិច្ច និងយុវនីតិសម្បទា អញ្ចើញបន្តចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយជាសម្ភារៈ និងគ្រឿងឧបភោគ បរិភោគ ជូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ចំនួន៨៥០គ្រួសារ ដែលកំពុងស្នាក់នៅទីសុវត្ថិភាព ក្នុងខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត បានអញ្ជើញមកចូលរួមពិធីបុណ្យសព និងគោរពវិញ្ញាណក្ខន្ធរបស់វីរកងទ័ព ដែលបានពលី នៅក្នុងសមរភូមិការពារទឹកដី ពីសត្រូវថៃឈ្លានពាន។ អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធ អញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកអំណោយរបស់ឯកឧត្តម អ៊ុន ចាន់ដា និងឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ជូនគ្រួសារជនភៀសសឹកចំនួន ១៨គ្រួសារ ក្នុងឃុំបារាយណ៍ ស្រុកស្រីសន្ធរ អានបន្ត
ឯកឧត្តម ជា សុមេធី អញ្ចើញចុះជួបសំណេះសំណាលសួរសុខទុក្ខ និងនាំយកអំណោយដ៏ថ្លៃថ្លា របស់សម្តេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត ជូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹក ចំនួន ១,០០០គ្រួសារ ដែលកំពុងស្នាក់នៅទីសុវត្ថិភាព ស្ថិតក្នុងខេត្តបាត់ដំបង អានបន្ត
លោក ប៊ិន ឡាដា អភិបាលស្រុកស្រីសន្ធរ និងជាប្រធានសមាគមអតីតយុទ្ធជន និងនិវត្តជនកម្ពុជាស្រុកស្រីសន្ធរ អញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារសមាគមអតីតយុទ្ធជន និងនិវត្តជនកម្ពុជា នៅសាលប្រជុំខេត្តកំពង់ចាម អានបន្ត
សម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន អញ្ចើញជួបសំណេះសំណាល និងនាំយកស្បៀង ចែកជូនជនភៀសសឹក ចំនួន ១.១៨០គ្រួសារ នៅខេត្តព្រះវិហារ អានបន្ត
លោកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ហេង វុទ្ធី ស្នងការនគរបាលខេត្តកំពង់ចាម និងជាប្រធានលេខាធិការដ្ឋាន អ.ន.ក ខេត្ត អញ្ជើញចូលរួមក្នុងកិច្ចប្រជុំ ត្រួតពិនិត្យការងារសមាគមអតីតយុទ្ធជន និងនិវត្តជនកម្ពុជា អានបន្ត